Autor Zpráva
maty
Profil *
Adresa webu: www.fotbalportal.cz

Chtěl bych se zeptat na nedostatky mého webu, jeho funkčnost a také design.
Předem děkuji za krititku.
Railbot
Profil
Nedostatky tam jsou. Vlastně tam ani nic jiného pomalu nevidím.

Největší kámen úrazu - obrázky. Téměř celý web je poskládán jen z obrázků. Vypni si obrázky a na web se podívej, co vidíš? Skoro nic.
Ani ty obrázky nejsou nic extra, zvlášť dole ten seznam lig, písmo je příliš malé, nečitelné.

A samozřejmě - vypadá to, že chceš psát v XHTML, tak si o tom nejdřív něco přečti, protože tam například nemáš ukončené IMG tagy.
Filips
Profil
1) vstupní stránka je otřesná
2) Celé je tzo poskládáno z obrázků
3) Nepřehledné
4) Proč je to v rámech?
wimstr
Profil
Ten úvod je dost matoucí, chvíli i trvalo, než sem přišel na co mam kliknout....
potom se mi to zdá docela přehledné a raficky pěkné ale...

- rozhodně bych ot celý vycentroval a přisunul uplně nahoru
- nehodí se mi tam ta červená(i ve stylech bych nechal podobné barvy) patička, trošku bych ji zvětšil a dal bych tomu jinou barvu
- Ruší t tam ta reklama of expert.com, tu bych umístil do toho pravyho boxu dolu pod všechno
- Odkazy v patičce nečitelné

+ graficky to neni špatný
+ docela přehledný (neplatí pro vstupní stránku)

to je pro zatím všechno
Zp
Profil *
Vinikajúci portál, až na tú úvodnú stránku, tá tam nemá čo hladať.
Zp
Profil *
vYnikajúci
Zp
Profil *
Největší kámen úrazu - obrázky. Téměř celý web je poskládán jen z obrázků.

Ja to vnímam ako pozitívum.
wimstr
Profil
Zp
Ja to vnímam ako pozitívum.
Co je pozitivního na obrázcích, akorát to zpomaluje načítání (v tomhle množství)
Railbot
Profil
Zp
Kdyz si nekdo vypne obrazky, tak co si asi pak pocne? Navic to web neumerne natahuje co do velikosti. Ocividne o tvorbe www stranek nemas ani tuseni, takze pls autora zbytecne nevystavuj takovym blabolum jako, ze je plno obrazku nejake pozitivum.
Zp
Profil *
wimstr, Railbot: nie každý má doma dial-up pripojenie.

Ocividne o tvorbe www stranek nemas ani tuseni. Očividne mám.
Zp
Profil *
Kdyz si nekdo vypne obrazky, tak co si asi pak pocne? tak nech si ich nevypína.
DJ Miky
Profil
nie každý má doma dial-up pripojenie.

Ale někdo ho přece jen má, a nemusí to být zrovna dial-up, stačí třeba GPRS... Na to taky musíš myslet.
Railbot
Profil
Zp
Příteli, tvé názory jsou sice zábavné, ale zároveň poněkud mimo mísu. Měl bys o tvorbě stránek nejdříve něco nastudovat, aby jsi ze sebe už více nedělal hlupáka ;)
Dero
Profil
Railbot: Za update děkuji, ušetřil jsi mi poznámku k Tvému původnímu komentáři. :o)
Railbot
Profil
Dero
rádo se stalo, původně jsem se nechal příliš unést :-)))
Mistr
Profil
maty
Pokud vím, Ing. Vladimír Leška již není prezidentem klubu jak tvrdíš ve stránce http://www.fotbalportal.cz/gambrinus-liga/tym/sk-slavia-praha/info/
maty
Profil *
O úvodní stránce vím, ale nevím jak jí vyřešit, když je pak portál rozdělen na jednotlivé ligy. Co by jste navrhovali dát místo úvodní stránky? Pokud se uživatel zaregistruje a nastaví si oblíbenou ligu, automaticky přeskočí úvodní stránku a načte se vybraná liga, čímž jsem se to snažil aspoň částečně vyřešit..

Web je poskládán z obrázků kvůli vzhledu. Musím se přiznat, že neznám nikoho kdo si vypíná obrázky a proto jsem to neviděl jako problém..

Kde jsi našel neukončené IMG tagy? To jsem odstraňoval už dávno a zatím jsem na žádný nenarazil..

Dnes odpoledne až se vrátím ze školy, tak se pustím do úprav spodní lištičky a také červené barvy v horní liště, kde se ztrácí co je tam napsáno. Taky se podívám, jestli by ještě nešla zmenšit velikost obrázků..
DJ Miky
Profil
maty
Odstraň tu reklamu z úvodní stránky a dej místo ní třeba novinky...
maty
Profil *
Oki, zkusím to dnes domluvit s reklamním partnerem a přepracuju úvodní stránku.

Přemýšlel jsem, že bych tam dal nejnovější článek z každé ligy, vedle toho logo ligy. Dohromady by to odkazovalo na tu ligu.. Bylo by to lepší?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0