Autor Zpráva
Mity
Profil
čus lidi, kámoš má furt nějaký výtky, vlastně ani není kámoš jen potrhlej spolužák co furt přeskakuje ve škole lavice, skáče po třídě a zná dvě slova: "proč?" a "aha"

tak pls komentujte http://www.almicka.net/mitty/
Casero
Profil
Mity
rámy fuj... ta patka je hnusně velká...v IE to jS menu nevyjede... a obsahově taky nic extra
Filips
Profil
1) Neklikací logo
2) To menu se mi nelíbí ani trochu
3) Moc tmavé
4) Co ty ženy na pozadí?

Celkově se mi to nelíbí
Mity
Profil
o tom menu vím, teĎ sem ten web dodělal tak se musím pak pokusit to s tím menu vymyslet, a tou patkou myslíš co? a obsah tam asi moc nebude když je to nový lol
Mity
Profil
to Felips: sakra co furt máte s klikacím logem, vždyť je to k ničemu
tmavé to je možný
menu nemusí být vymakané, bohatě stačí
a ženy? no to sou jen moje fotky po stranách =)
Mistr
Profil
Mity
čus lidi, kámoš má furt nějaký výtky, vlastně ani není kámoš jen potrhlej spolužák co furt přeskakuje ve škole lavice, skáče po třídě a zná dvě slova: "proč?" a "aha"
Budiž, a co já s tím. Jak mě má toto sdělení ovlivnit či pomoci s hodnocením předkládaného webu? Pro mě za mě, ať si někdo skáče po třídě, když ho to baví.

A teď k předloženému webu:
(1) Vyhoď větu: Web je optimalizován pro minimální rozlišení 1024×768 a bezproblému funguje v prohlížeči Mozilla-Firefox. K ničemu není. Jak již kdesi psal Yuhů: nebudu si kvůli Tvému webu kupovat monitor s jiným rozlišením či stahovat jiný prohlížeč.
(2) Stále stejný nadpisek (tag TITLE v části HEAD).
(3) Absence klikacího loga.
(4) Nepodtrhávej nic, co není odkazem. Viz část http://www.almicka.net/mitty/odkazy.html
(5) Nepřehledný text ve stránce http://www.almicka.net/mitty/omne.html - trochu ho strukturuj.
(6) V sekci Grafika nepůsobí pěkně dva svislé posuvníky.
(7) V titulku bych možná vynechal tečku na konci.
Filips
Profil
Mity
Klikací logo prostě musí být. Nerozčiluj se. To je problém udělat ten obrázek jako odkaz?
A hezčí menu by jsi udělal v css.
Mistr
Profil
sakra co furt máte s klikacím logem, vždyť je to k ničemu
Kolegyně a kolegové, kdo napíše nějaký obstojný článek se zdůvodněním, proč je důležité klikací logo, ať to zde pořád nemusíme opakovat? Nic proti, Mity.
Mity
Profil
tak, tečka je pryč, title se nemění kvůli iframu, logoodkaz complete a ten text upravím zítra, už usínám, a s temy dvěmy posuvníky nic nenadělám, leda že bych tam dal stránkování a obrázky vycházeli přesně do rozměru okna, a tu větu nevyhodím, to aby každej věděl proč to třeba vidí blbě =)
Mistr
Profil
Mity
title se nemění kvůli iframu
Šlo by to snad pořešit pomocí JavaScriptu, ne?

tu větu nevyhodím, to aby každej věděl proč to třeba vidí blbě
Je to Tvůj web a tedy Tvá vizitka. Já Ti svůj názor na tuto skutečnost již napsal.
loyza
Profil *
tu větu nevyhodím, to aby každej věděl proč to třeba vidí blbě
nevyhazuj, ale kde naposledy na opravdovém profesionálním webu jsi něco podobného viděl? Vypovídá to pouze o amatérismu autora.
Podle přiložených prací je vidět, že grafické cítění máš. Ta grafická díla jsou vážně povedená, ale celá grafika té webové stránky na mě působí tak trochu divně. To menu se mi vyloženě nelíbí. Určítě by si zvládnul vytvořit hezčí.
Mity
Profil
loyza

no jo no, ale jak sem říkal,dělal sem to narychlo a nechtělo se mi se s tím sr*t, a díky, jinak amatér sem a nestydím se za to no, profesionální web to určitě neměl být, na to zatím nemám

Mistr: Šlo by to snad pořešit pomocí JavaScriptu, ne?

jo šlo asi, fakt nevím,ale Javu neumím,tak proto taky
Railbot
Profil
Mity
jo šlo asi, fakt nevím,ale Javu neumím,tak proto taky

Pozor, Java a JavaScript je uplne neco jineho.
Mity
Profil
no myslel sem JSko, mám na to doma i knihu ale prostě ještě sem se do toho nedal
Mistr
Profil
Kolega Bubák kdesi radil vložit do stránek s obsahem skript, aby se ti zobrazovaly titulky stránek:
<script>top.document.title = document.title;</script>
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0