Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím o připomínky www.ski-areal.cz
Je to můj první web, který jsem dělala v photoshopu - ImageReady
Anonymní
Profil *
Ve Firefoxu je to rozházené. Pozadí té střední části utíká doleva a celý text ujíždí doprava, takže aktuální počasí už je mimo pozadí.

Když vypnu styly v prohlížeči, tak je s přehledností konec. Masakr. Fašírka.

Když vypnu obrázky, tak taky nic moc.

Doporučil bych méně grafiky a když, tak ji strkat na pozadí přes externí stylopis, méně javascriptu a na úvodní stranu zimní fotky z lyžovačky a ne zelené stráně.
YoSarin
Profil
Anonymní
Mám celkem rychlý internet - těch 12 vteřin než se mi stránka kompletně načetla je asi rekord... :-) (bodejť by nebyl když to má skoro půl mega)
Ach ty divy divy divy - aneb nahrazujeme všechny buňky tabulky alespoň jedním divem... ten kód je nic moc, Obrázků je tam příšerně moc (45!!!)...
Chce to nenechat se tak moc unášet tím PS a nepřeplácávat to...
Anonymní
Profil *
Tak to znamená celý web totálně předělat :o( a to zas tak rychlo nezvládnu. Pokud by měl někdo nápad na rychlý zákrok ohledně rychlosti načítání, tak jej ráda uvítám. Totální předělávka se odkládá na neurčito.
Anonymní
Profil *
V PS se weby nedělají. V PS se dělá grafika.
YoSarin
Profil
Anonymní
Zkus přinejmenším zmenšit ty obrázky - lepší komprese, ne tak barevné gify apod...
Anonymní
Profil *
Ke vzhledu - kdyby tak nestřílela ta sněhová děla do loga a z mraků vpravo dole nic nepadalo - t. zn. hejbací obrázky nebrat!
Zimní fotku předpokládám při dnešním počasí brzy uděláte - ale já bych preferovala tuto letní, docela se mi tam líbí, když jednak lyžaři jsou v logu, druhak Olešnicko není typická velehorská oblast.
Anonymní 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0