Autor Zpráva
Ciko
Profil
Ohodnoťte můj nový web
Lexter
Profil
Takové nevýrazné jednoduché. Obrázková navigace je velmi nevhodná a zvláště dělaná se stínem. Stává se pak velmi nečitelnou, design moc hodnoti nebudu, protože tam žádný (skoro) není.

Kód je jedna velká tabulka (to už neletí :))

Nic moc, zkus to promáknout a pak to dát k hodnocení :)
Railbot
Profil
Ciko
Zajímalo by mě, kde jsi vzal tu hlavičku, patičku a pozadí samotné stránky. Skoro by se mi chtělo říct, že je to grafika z XChatu. Ukradené? Jistěže :)
Lexter
Profil
A proč tam jsou rámy? ty už dneska taky váážně neletí... jako xchatovou grafiku bych to zas tam moc neviděl. možná se jen inspiroval, dělají to tak i webdesigneři...
tomikimot
Profil
Proč je tam ten obsah v rámu, když stejně musím stránku při její výšce rolovat?
Nevím jak ostatní, ale já to vidím na notesu hodně vybledlé. Nezarovnaný text.
Anonymní
Profil *
Ciko
Design created by ©iko 2006
mi vysvetli k cemu to je anglicky, kdyz celej web je v cestine, ja ted podle paticky taky hodnotim, kdyz je tam Dyzanjt báj XY tak mi to pripomene strasne kůl cloveka, naproti tomu tohle s CSS, HTML a vůbec si pohrál caledon | © 2005–2006 caledon.xf.cz mi prijde trochu vic serioznejsi, pravda to tvoje je stranka tridy tak to asi nema moc cenu resit

k cemu sem se teda dostal? to co sem napsal nema vubec cenu cist :)

btw mel sem pocit, ze se mi ten obrazek Třída IX.A postupne zjevoval, ale nejsem si jistej jestli se mi to nezdalo :) jo a taky title bych trochu upravil, Nová stránka 1 je uz minulost, dneska leti Untitled page :D
Filips
Profil
1) Nedělej to přes obrázky
2) Nenašel jsem klikací logo
3) Chybí hover v menu
4) Nemáš na úvodní stránce v hlavičce <head> titulek <title>
5) Ta fotogalerie je otřesná (nemyslím obsah :-))
Anonymní
Profil *
Vypadalo by to i celkem pěkně, kdyby:

si používal bezpatkové písmo (arial, tahoma, helvetica...)
trochu spravil to menu (jiné písmo - líp čitelné)
místo center používal justify...
Anonymní
Profil *
Jo a ještě: to že je to menu asi vidí každý - netřeba to tam psát :)
RaDeoon
Profil *
To je hrozné ...

Jak někdo může ukrást design takovému kolosu který zná skoro každý a tak každý ví že je to ukradené ... Dyt to je úplná demence !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0