Autor Zpráva
Neudy
Profil *
bych bych rad kdyby ste se vyjadrili k tomuto: http://neudy.ic.cz/stargate/index.html budu rad za kazdy prispevek :o)
MZF
Profil
Docela fajn. Nic světoborného, ale dá se na to bez problémů koukat. Určitě ale smaž Optimalizováno pro rozlišení: 1024 x 768. To opravdu nikoho nezajímá.
Filips
Profil
1) Neklikací logo
2) Nelíbí se mi ta černá tam
Mistr
Profil
Neudy
Proč nemá textík "Menu" nalevo od sebe také tu část kruhu podobně jako nadpisky "Bleskovky" či "Reklama"?

Poznámky ohledně klikacího loga a věty o optimalizaci již zmínili mí předkritici.
axis
Profil
Příliš mnoho černé a neucelený dojem.Jinak se mi to celkem líbí,protože to má originálního ducha :)
černé rámce vlevo bych ohraničil borderem.
Railbot
Profil
Jedna věc - má v dnešní době smysl dělat web o SG? Nemá. Proč? Protože je jich už velké množství (takových béčkových jako je tato) + dost těch nejlepších, téměř denně aktualizovaných, na který lze nalézt vše o seriálu atd. Takový nový web už nemá smysl.

Design je o ničem. Obsahově se to nidky nevyrovná již zaběhnutým stránkám.
DJXjozin
Profil *
Ahojec
Abych pravdu řekl tak se mi design zdá jako odbytý nevím čím to je, ale mohl by sis dát víc záležet je to takový jednotvárný

Zdarec DJXjozin
xhelliosx
Profil
mám jiný názor než ostatní, dělat weby o tom, co tě baví má smyls, má to mnohem větší smysl, než planě kecat o béčkových webech na fórech a rozmlouvat to jiným! Design se mi líbí, ale border v menu by neuškodil, docela by mě zajímalo i to, jakou barvu bude mít text a nadpisy, protože ta žlutá je poměrně špatné pozadí, ale nevím, opravdu se nenech vyprovokovat a dělej dál, má to smysl už v tom, že se naučíš mnoho užitečnýcg věcí, zdravím David
Neudy
Profil *
To já to dělat nepřestanu, dělám to pro zábavu a zábava je to dobrá :o) Jen by mě zajímalo jakou barvu tam místo té žluté napasovat. To je ta žlutá fakt tak blbá?? :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0