Autor Zpráva
curo
Profil
Ohodnote mi prosím stránku na http://www.liptovonline.sk/mnich . Zároveň by som potreboval poradiť ako sa dá nainštalovať ie5 súčasne s ie6. Všetkým vopred ďakujem.
bojars
Profil
Super,

toto by som raz, keď budem veľký, chcel dokázať...
aj na mojej šunke s dialupom to naskočilo "cobydub"...
farby: živé, zladené, žiadna sivo- sivo- čierno- modro - sivo - modro - šedivo- modrá...
- skús zväčšiť písmo, vtedy sa ľavý panel trochu divne správa (je tam nejaký oranžový pásik...),
DoubleThink
Profil *
Je to velmi kvalitní - vytkl bych jenom takovou maličkost. A sice zarovnání textu "justify". V tomto případě nevznikají řeky, ale rovnou celé jezera...
curo
Profil
to bojars: Diky, aky prehliadač používaš? Mne to vo firefoxe zväčšuje v pohode.
curo
Profil
to doublethink: dal som to na "left"
SuE
Profil
moc pěkné
.. jen mi tam tak subjektivně neladí ten přesvětlený obrázek v hlavičče s tím mottem v liště "a viete ako vyzerá ticho" . Ten obrázek spíš navozuje atmosféru aktivity a společenského veselí .. ale tohle je vážně jen pocit :-))
bojars
Profil
curo: IE 5.5
Martin Kuželka
Profil
Zároveň by som potreboval poradiť ako sa dá nainštalovať ie5 súčasne s ie6.

Stáhněte si MS Internet Explorer Developer Pack. Obsahuje Internet Explorer 3.0 (pro Windows 3.1), Internet Explorer 4.01, Internet Explorer 5.01 SP2, Internet Explorer 5.5 SP2.
curo
Profil
to martin: ten developer pack som už skúšal, ale na win 98 first edition mi to nefičí. Pri spustení ľubovoľnej verzie (okrem 3) sa vždy spustí ie6 ktoré som mal nainštalované pred tým :-(

tu sue: v tej lište bola predtým navigácia, a keďže som dosť lenivý tak som to už neprerábal. Ale skúsim sa s tým niekedy ešte pohrať
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0