Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
http://www.lamy-na-prknech.hostuju.cz tvořeno ve front page 2000.Můj první web a sem uplnej začátečník

P.S.nebuďte v anketě krutí
filip186
Profil
Je to trochu moc tmavý.
Filips
Profil
1) Vsupní stránka -> pryč
2) Neklikací logo
3) Dej do menu hover a zarovnej doleva nebo doprava
4) Jak říká filip186 je to moc tmavé
5) Ta divná patka se mi nelíbí
loyza
Profil *
Hele hele bacha na to. Ty jako někde vykrádáš cizí díla a publikuješ je na svojím webu?? A potom čekáš, že skuteční autoři se ti ozvou a budou tě prosit abys jejich práce nechal na svojim webu nebo jak myslíš tuhle větu:
Na našich stránkách není jen naše tvorba pokud jste zde našli svoji tvorbu napište mi prosím nějak se domluvíme.
Slušností by bylo autorů stránek se předem dovolit s publikací jejich děl a né je ukrást a čekat jestli se někdo ozve.
MrKolouch
Profil
Hele hele bacha na to. Ty jako někde vykrádáš cizí díla a publikuješ je na svojím webu?? A potom čekáš, že skuteční autoři se ti ozvou a budou tě prosit abys jejich práce nechal na svojim webu nebo jak myslíš tuhle větu:
Na našich stránkách není jen naše tvorba pokud jste zde našli svoji tvorbu napište mi prosím nějak se domluvíme.
Slušností by bylo autorů stránek se předem dovolit s publikací jejich děl a né je ukrást a čekat jestli se někdo ozve.


už se a tom pracuje.texty píšu vlastními slovy nic neopisuju, a u videí je to těžký zjistit,kdo je vůbec původním majitelem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0