Autor Zpráva
RaDeoon
Profil *
Prosím o kritiku ... styly ještě jsou ve stránce protože se furt upravují a alespon se vám to lépe hodnotí :)

restaurace U Černého rytíře
Mistr
Profil
RaDeoon
(1) styly ještě jsou ve stránce protože se furt upravují a alespon se vám to lépe hodnotí - takže my něco zhodnotíme, ale ve skutečnosti se už možná pracuje na jeho změně, jo?
(2) Spodní obrázek "Pohled z venku a dovnitř naší restaurace" působí na bílé ploše jako pěst na oko.
(3) Příliš se mi nezamlouvá ani hover menu. Možná, kdyby v prostorách pod ním to vypadalo trošku jinak (snad temněji?), padlo by tam.

Vím, snadno se řekne, hůřeji vymyslí a vytvoří.

Osobně se mi z navrženého zamlouvá logo a možná to menu (viz výše).
Nox_lbc
Profil
Logo je fajn, zbytek už moc ne ... místo toho obrázku dole bude jistě nějaký plnohodnotný obsah, že ?
RaDeoon
Profil *
Mistr
(1)Ne to je tedka takova finalnejsi verze. To CSS už bylo 20x upravené tak ho ještě pro jistotu nechci patlat do jineho souboru když to pak "zakešuje"

ostatní:
Ten kontrast toho obrázku a vůbec bílého pozadí ... Ty barvy to mi nikdy moc nejde ... zkusím tám dát třeba trošičku šedivou ... Pak plnohodnotný obsah: já jim(majilům) furt vysvětluji že aby tam byl jen obrázek je o ničem ... měl by být aspon trošku čtení. Oni s tím nesouhlasí :( ještě jim to zkusím nějak navrhnout :). A jinak hover menu je vlastně jen otočení borderu ... přijde vám to blbý ? :)
Mistr
Profil
RaDeoon
Víš, na stránky - jak uvádíš luxusní gotické restaurace U Černého rytíře - mi ten web od loga (možná menu) dolů přijde takový příliš laciný. Na druhou stranu ovšem přiznávám, že se velmi lehčeji kritizuje, než tvoří.
RaDeoon
Profil *
No já vím ... nic mě neomlouvá ale ta restaurace je tátova takže platíme vlastně za hosting ... laciná je i doména *.info ... jestli za stránku která bude dynamická a uživatele zaujme více od profesionálního webdesignového studia platit 20 000kč je otázka ... Vytvořili jsme to spíše alespon pro nějaké informace ...
RaDeoon
Profil *
Myslím že chtít stránku od profesionálů je spíše pro více "zinternetované" firmy což restaurace asi moc nejsou. Nicméně to je odbočení od tématu ... takže prosím o další kritiky :)
rommy
Profil *
...ponechal bych tvar i text loga, ale asi bych ho udělal plastický (3d)
...to je bývalý jihomoro v Kladně?
RaDeoon
Profil *
rommy: Ano je to z bývalého jihomora :) nečekal jsem že to někdo bude znát natož že bude vědět že je to z jihomora :)

Jinak ty myslíš plastický ten erb ?
RaDeoon
Profil *
A jinak když už teda... myslíte že to má peněžní hodnotu ? :D
rommy
Profil *
RaDeoon
...ano myslím ten erb...
Freya
Profil
Má to jednu podstatnou chybu - na hlavní stránce není napsáno, kde ta restaurace je.
Mistr
Profil
RaDeoon
chtít stránku od profesionálů
Nemusí to být hned od profesionálů. I tady na diskuzi se kolikrát objeví nabídka na zpracování nějakého návrhu či tvorbu webovek zdarma nebo lacino, aby měl autor reference. A luxusní restaurace může být zajímavá reference...
RaDeoon
Profil *
Freya - to se doplní ... totiž konečně jsem je přesvědčil že že mít na úvodní stránce přes celou obrázek stojí za prd...
Railbot
Profil
Pro takovou restauraci jsou takové strányk absolutně nevhodné. Kvalita je pohybuje u bodu mrazu a přitom pro takový podnik se dá web udělat celkem snadno a rychle, navíc mnohem lépe. Toto bych opravdu nepoužil a být majitelem restaurace, tak bych si takovou stránkou špatnou reklamu nedělal.
RaDeoon
Profil *
Takže
1) kontrast
2) text
3) plastičnost erbu ...

Tak jo už nemusíte psát (něco převratného samozřejmě že ano)... pokusím se vše zlepšit a dokonce víkendu se zase ozvu (do stejného tématu)
509
Profil
prve co ma napadlo, bolo nieco podobne ako napisat Mistr...

Přijdte zalahodit Vaším ústům do luxusní gotické restaurace U Černého rytíře... a taka upatlana grafika?!

Na tvojom mieste by som to prekopal celkom cele... na toto skratka zabudni a zacni znova, nechaj sa niest atmosferou, ktora tam je na tych fotografiach... Alebo si to vazne zadaj... Kodery, len malokedy trafia s tym svojim nazorom na design, ale tentokrat sa chovaju s udivom rozumne..;)
Juross
Profil
Já bych snad jen doplnil, že při vstupu na úvodní stránku se návštěvník dočte jen, že restaurace je luxusní a kdo web vytvořil... To je podle mého velmi málá (strašná) informační hodnota.
RaDeoon
Profil *
Tak jo ... trošku poopravená nová verze...
odkaz

Jinak je tam teda simulace textu a menší kontrast ...
RaDeoon
Profil *
Prostě čekám ... že na luxusní restauraci je stránka obyčejná... nebudu nic obhajovat i když argumenty mám ...

Kdyby jste spíše teda našli nějaké nápady na zlepšení nebo někde... koukám že tam jsou potíže s validitou ohledně znělky... takže je nehodnotte ty opravím jen co se vrátím ... jdu pryč
rommy
Profil *
...logo jsi nepředělal, tudíž můj první příspěvěk stále platí
...vložit tam hudební složku taky není moc dobrý nápad
...text v pravém sloupci chce více odsadit
Anonymní
Profil *
RaDeoon
Znám tu restauraci moc dobře, je tam dokonalá kuchyně a obsluha, tak si po právu zaslouží pěkné stránky, tak se snaž. Zatím by to chtělo trochu vylepšit fotky.
Anonymní
Profil *
RaDeoon
Ještě doplním, že barva celých stránek by, ač je to restaurace U Černého rytíře, měla být spíš béžová v kombinaci s hnědou a erb v černém provedení. Je to jen můj názor podle toho, jak na mě působila atmosféra když jsem tam seděla a baštila.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0