Autor Zpráva
Catch
Profil *
Tak jsem opet predelal design meho portfolia, ocenim vase rozumne nazory diky :) http://www.qbwebdesign.net/pavelbuben/
RaDeoon
Profil *
Když klikneš na nějakou referenci tak se ten screen z té stránky zobrazí až pod patičkou, což doufám není ten nápad
Lexter
Profil
Mě se to moc nelíbí, zvlášť ta zelená...
Catch
Profil *
RaDeoon: Po kliknuti na nahled je jeste vzhled stareho designu jeste na tom delam :)Zatim je OK titulni stranka, zajimal me nazor na novy vzhled :)

Lexter: No nekomu se zelena libi nekomu ne :)
Lexter
Profil
To je pravda, já jsem zpravidla modrochvalitelný, ale to je fuk, jinak se mi to jako portfólko jeví jako povedené
Catch
Profil *
Lexter: No ja uz mam modre obdobi za sebou :))) To uz je ale hodne davno. Jinak diky :)
RaDeoon
Profil *
No tak na design asi takle:
Je to originální, jednoduché. Nevím jestli to je tou barvou ale třeba to Lextra se mi líbí více :)
Catch
Profil *
RaDeoon: No dekuji :)
chil
Profil
no uz je to o cosi jine nez prechozi :). kazdopadne ta zelena by mohla byt vice nevim jestli kontrastni, ale pripada mi moc klasicka zelena. taky ta postavicka a stin kolem ni mi nepripada nejlepsi graficky prvek. postavicku bych kdyztak zvetsil klidne at trochu presahuje zeleny obdelnik, treba jenom nahore... taky nevim proc pavel buben, webdesign portfoli oneni textem, kdyz je to zakladnim fontem. a vidim ze uz si nadcasovy, portfolio 2006-2007 ... hm :)). no at se dari ja chil! :)

edit: ted se divam, kde tam mas kontakt na sebe? to je celkem dulezita vec nebo ne? :)

http://cillik.net
Railbot
Profil
chil
Proč sem házíš link na svůj web? Tady je nofollow, takže jako odkaz nic moc :)
Jinak když už jsi to sem dal - děs a hrůza to písmo, opravdu. Nedá se to vůbec přečíct, není tam žádný kontrast. Vpravo text řešený zbytečně obrázkem...takovou kritiku jsi asi nechtěl, že? :)
chil
Profil
railbot: dekuji, ale ja davam svuj odkaz vsude kam prijdu, protoze uz ho beru jako soucast svojeho jmena, identity, o kritiku mi neslo, kritizovat uz sem si to tu mam pocit nechaval :). ale i tak odpovim, v portfoliu mi jde o to co sem delal, ne o to co umim o sobe namluvit nebo o to co zkopiruju z jineho webu a upravim:). toz at se dari a pekny vikend vsem, ja chil! :)

ted teda vyjmecne ikdyz s velkou bolesti u srdce bez odkazu :)
Catch
Profil *
chil: Dekuji za kritiku, napis vedle postavicky neni klasickym fontem a je to obrazkem aby to bylo graficky ciste :) Kontakt a td. jeste pribude samozrejme zatim stranka neni zcela hotova. Co se postyvicky tyce tak me se takhle libi zkusim ale ten napad s tim presahem te postyvicky pres horni okraj, to by nemuselo vypadat zle :) Jinak 2007 jasny kdyz uz to delam konec roku je za dva mesice tak jsem trosku predbehl.
Catch
Profil *
Tak jsem jeste pridelal paticku s kontaktem a td. http://www.qbwebdesign.net/pavelbuben/
tozi
Profil
Ale ta zelená je fakt otras, zvol niečo jemnejšie na oči. Ved to nieje bilboard že musíš upútat zákazníka ktorý ide v aute. To je stránka, upútať sa dá aj elegantnejším spôsobom bez použitia farieb ktoré ničia oči.
Catch
Profil *
tozi: No ja si nemyslim, ze by ta zelena byla nejak hodne vyrazna. :) Je to asi vec nazoru ale dekuji.
Catch
Profil *
Tak jiz jsou hotove i podstranky po kliknuti na nahled stranky :)
Icepoint
Profil
mno, celej ten blok vespod (kontaktni formular ...) bych dal uplne nahoru a reference az pod to ... a taky bych pod ty reference dal stejnej podklad jako pod tom dolnim blokem, aby to nevypadalo jako vytrzeny ...
Catch
Profil *
Nooo to neni spatny napad vyzkousim jak by to vypadalo. Diky za tip :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0