Autor Zpráva
Mima
Profil *
Okolo tvorení stránok viem asi tolko ako prvák na základke o rozmnožovaní - tj. dačo tuším, ale je to biedne:)
Toto je moja prvá stránka, www.alias-fire.mysteria.cz o mojom obľubenom seriáli. Grafika stojí za figu, ale obsah sa ako tak dá. Tak, povedzte mi čo si o tom myslíte.
PS. Na mňa jemne, mám 15 a môj psychológ hovoril, že sa môžem nervovo zrútiť z toľkej kritiky :D!
Acci
Profil
Přečti si http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=36 70 , co víš a dokážeš dodržet dodrž a s čím si nebudeš vědět rady, tak napišem do diskuse.

Ale jinak ti tam chybý head
Nevýrazné odkazy
Podtrhávej pouze odkazy (normální text ne)
Mima
Profil *
ok, hlavičku som tam už dala a na to ostatné sa snažím všetko prísť. neviem či to len ja, ale Jak psat web si čítam už asi 6 krát a stále mi to nejde do hlavy. Iba sa mi rapídne zhoršuje prospech...a kazia oči. No čo už, ak sa to chcem naučiť, musím makať. Dosť makať:)
Acci
Profil
Asi jsem se nevyjádřil přesně.

Na začátek umísti tag <html>
Pod </head> by měl být tag <body>
Na konci dokumentu (poslední řádek) </body></html>

V headu doplň titulek
Mima
Profil *
diki! spravila som to tak (teda dúfam). Keby bola nejaká stránka kde by tvorbu webu vysvetlovali takto (tj.ako pre dojčatá;)) tak by to išlo celkom ľahko...ešte raz dakujem, viem, že to mám úplne hrozné a zároveň primitívne, ale čo už, každý raz začínal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0