Autor Zpráva
wimstr
Profil
Další stránka z mé dílny, prosil bych kritiku.. dík
Casero
Profil
www.miranda-im.czweb.org
Casero
Profil
wimstr
hodně zajímavý... zajímavášířka stránky..i to menu..i když se stejné už několikrát viděl je dobré...dávám 8/10 fakt se mi to líbí
RaDeoon
Profil *
Já nevím asi se mi to zobrazuje špatně ... :) reklama wz je roztáhnutá na 1000px a stránka je tak na 300 wtf?
wimstr
Profil
díki chtěl sem něco netradyčního
Ladza
Profil
Mě to přijde fakt zajímavý.Taky se mi to líbí, a ani mě to ve čtení nijak nepřekáží....Jen v FF v patičce je posunutej ten obdelník n pozadí-nepokryje všechen text v patičce a je to špatně čitelný
Filips
Profil
1) Hover do menu
2) Ve FF rozhozená patka a mírně menu
3) Je to nějak divně úzké
Mě se to moc nelíbí
wimstr
Profil
1) Hover do menu
jsi si tím jistý

patičku i rozhozené menu sem zpravil
Ladza
Profil
Pokud jsi to zpravil tak si mylsim ze to bude ok-taky se mi zdalo ze to menu na 100% neposlouchalo.....jen nekdy to zajelo dobre nekdy ne.Tady do tohoto menu hover?Myslim ze by jsi zkazil celou animaci menu....Ja bych ho tam nedaval.A k FILIPS-trichu divne-to byl nejspis ucel...stranka se hodi k tematu, kdyz se budu chtit dozvedet neco o mirande, tak se tam vratim.Bylo to jednoduche dobr se to cetlo.Asi by se to nehodilo jako stranky firemni, ci jine, ale k tomuto obsahu říkám-proč ne? :-)

p.s:teda nelíbí es mi tam ta reklama, dal bych ji dolu a nahoru fal nejake roztahle logo , nebo jen pruh-popripade vubec nic
RaDeoon
Profil *
wimstr.

Hele na webovky se vykašli ... jdi se radši učit zejtra píšete kontrolní diktát:

netradYčního

omg
wimstr
Profil
No já mám Angínu, a tejden na skolu kaslu :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0