Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Poraďte prosím, jak oživit tyto stránky, grafika mi nejde, nebo, pokud by se našel někdo, kdo by mi s tím pomohl, byl bych rád.
www.obecsvetla.cz
P251
Profil
Ale jo. Celkem dobrý. Jenom by to možná chtělo třeba takovou tu modrou i za to menu - aby to neviselo tak ve vzduchu. Jenom jsem někde nepostřehl mapu obce..
Anonymní
Profil *
S tou modrou jsem to moc nepochopil, kde by jaká měla být. A ta mapa to není špatný nápad, budu to muset ještě dodělat
Anonymní
Profil *
No mě to také ve Firefoxu dává pod ten sloupec z menu černé pozadí, respektive nedává pozadí bleděmodré, takže pod počítadlem až do konce stránky je černo a okraj kolem menu je také černý. Těžko se to popisuje.
Anonymní
Profil *
Pošlu ti na webmasterský email otisk obrazovky.
Anonymní
Profil *
JJ už chápu tam jsou totiž nedostatky v jiných prohlížečích, v opere je to v poho. Musim si stahnou mozilu a podivat kde to vsude je jinka nez v opere
Anonymní
Profil *
v Mozile je to good ;)
Anonymní
Profil *
Tak to možná až teď protože, jsem to opravil.
Anonymní
Profil *
Nějaké jiné nápady na zlepšení?
Anonymní
Profil *
Tak to možná až teď protože, jsem to opravil.
Icepoint
Profil
treba hover na tom hormim menu (hlavni stranka ....) by moh ten bilej obdelnik byt prez celou vysku toho svetlemodreho pruhu, a hover u toho leveho menu by mohl byt hover taky prez celou sirku toho sloupce ... jsou to jen detaily, ja uz jsem proste takovej :)
Anonymní
Profil *
Beru cokoliv, takze si s tim zkusim vyhrat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0