« 1 2 »
Autor Zpráva
Nikolka
Profil *
Dobrý den chtěla bych aby jste mi prosím vás zhodnotili stránky.Je mi teprve 10 a to jsou moje první
Zbyňek Drda
Anonymní
Profil *
Na 10 let se mi to zdá až moc dobrý.
Řekni mi, kde ses naučila v 10 letech HTML ??
asi máš nejakej HTML Editor nebo neco.....

Ke stránce:
Moc barevný texty
Levé Menu a Pravé menu rozeznám sám, takže to smaž (ty texty)
Nejaký pozadí by to chtelo
Nikolka
Profil *
Ve Front Page a od bráchy.
Anonymní
Profil *
mrkni na Validnost
Nikolka
Profil *
Tomu nějak nerozumím.
Anonymní
Profil *
máš tam 13 chyb (errors) ve zdrojovým kódu stránky.
Gekon
Profil
Anonymní
Na co je prosímtě desetileté holce validita? :)
Nox_lbc
Profil
Anonymní blb ;-)
hugo
Profil *
comic sans neeeeee. jinak docela good (dokonce nerozpadly v opere to cumim), ALE dej tam nejaky normalni pismo (treba "Tahoma") a to cerveny prebarvi na cerno. jo a sloupce by mohly bejt oddeleny carou. jinak na 10 let a FP good, ale pokus se naucit zaklady HTML.
Anonymní
Profil *
Nox_lbc
ehm,ehm
Anonymní
Profil *
Nox_lbc
urážka prispívajících :(
chil
Profil
deset let? tak to je velka paradicka... to blahopreju a smekam!!! v te dobe sem este pomalu nevedel co je lego, natoz abych si poskladal vlastni web... tak to blahopreju a samotnym udivem nejsem schopen jakekoliv dalsi kritiky... :)). no at se dari, esi ti to vydrzi tak o tobe asi jeste uslysime :). pekny vecer vsem ja chil! :)

http://cillik.net
Nox_lbc
Profil
urážka prispívajících :(

Myslel jsem toho anonymního výše ... není můj problém, že se (nechceš || neumíš || bojíš) zaregistrovat ... teď si pro mě ten samý "člověk", který doporučoval 10ti leté "dívce", ať si zkontroluje validitu ... to je jako říkat čtyřletému klučinovi, který si to valí po cestě na malém kole s vyrovnávacími kolečky, ať si zkontroluje těsnění ložisek a seřídí brzdové špalky ;-) ...

Ohledně stránek, pokud to opravdu dělala "10ti letá dívenka", tak je to přinejmenším skvělé (ikdyž to dělala jen ve WYSIWYG v FP), ikdyž tomu moc nevěřím ... na zaobírání se validitou má ještě čas ...
loyza
Profil
Stranka dobra, je tam par chybek, ale to se casem vychyta, procitej si web www.jakpsatweb.cz a az ti bude patnact tak budes moct vydelavat miliony vyrabenim stranek. Pro zacatek: na webu je zvykem, ze co je podtrzene je odkaz a co neni podtrzene tak odkaz neni. Takze prosim nepouzivej podtrzeny text, pokud to neni odkaz.
esemeska
Profil
btw, mozna by ten text byl lepsi zarovany do bloku nebo doleva() aby kazdy radek nezacinal jinde...
Anonymní
Profil *
:D:D:D:D:D:D:D
Tak toto sem nežral 10letá holka udělá v FRONT PAGE web a vy jste z toho ůplně happy.
Víte co to je Front Page???
Tam by udělal aji 5letej člověk web :D
Lepší webi sem dělal když mi bylo 8 :D:D:D:D
filip186
Profil
Já jsem začal dělat webovky v 6 letech v poznámkovém bloku :D
Anonymní
Profil *
Lepší webi sem dělal když mi bylo 8 :D:D:D:D

A do dneška to pořádně neumíš...
Anonymní
Profil *
A kdo tě v deseti letech učil dospělé výrazy a slovosled? Jako člověk, co se trošku motá v oboru (děti, psychologie) mám takové divné tušení ...
Anonymní
Profil *
Anonymní
souhlasím s Front Page
filip186 a Anonymní (pod ním)
to je zajímavý, pokud je vám kolem 18 tak nechápu jak by jste mohli mít doma compl když ješte se ani neprodával :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Anonymní
Profil *
myslím ve 6 a 8 letech :-D :-D :-D :-D
axis
Profil
Chudáci moderátoři mají těžkou práci.Tady se snad nikdo nedrží tématu.Je pěkné že už v 10 letech takhle tvoříš.Příště míň křiklavé barvy, a také by to mělo působit uceleněji.

Jinak je těžké dát nějakou radu :)

Kašli na lidi co říkaj že v 5 nebo v 8 letech udělali lepší web.Jsou buď přepracovaní,nebo se asi moc nudí,že píšou 10 leté holce takové blbosti.
caledon
Profil
Nikolka
prijemne si me prekvapila, ja si vzpominam na svoji prvni stranku taky ve FP, ktera byla primo exemplarnim prikladem chyb, ktery by se na webu delat nemely :) to tvoje je az na par vicemene nepodstatnych drobnustek skvela prace, ale o jednom uvazuj o zmene fontu, protoze Comic Sans navic tucny vypada strasne :)

urcite v tom pokracuj a jak uz tu nekdo rek, pravdepodobne o tobe jeste uslysime ;)

mimochodem, kde si nasla, ze ma rad smazak :)
Nox_lbc
Profil
Pro jistotu zopakuji, co jsem napsal již výše a to: Anonymní blb!
Nikolka
Profil *
Jenom jedna nevýhoda ve front page je že je v anglištině.A tomu vůbec nerozumim.
Nikolka
Profil *
Jaký písmo bys te mi poradili?
hugo
Profil *
napr. Tahoma, Trebuchet MS, Verdana...
Anonymní
Profil *
Nox_lbc blb !
Imperátor
Profil *
Anonymní
BAN IP!
Anonymní
Profil *
Imperátor
BAN IP!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0