Autor Zpráva
Raypro
Profil
Ahoj,
chtěl bych slyšet kritiku na můj Web http://www.rayproweb.net.
Budu rád za každý návrh na vylepšení.
Díky RayPro
Filips
Profil
1) Logo se mi moc nelíbí a není ani moc čitelné
2) Cotojátka mi přijdou zbytečná
3) Patka přehnaně velká
4) Těch cotojátek je tam fakt moc
Jeher
Profil
Ty barvy na mě působí tak nějak divně ;-)...
Raypro
Profil
S logem nejsem ani já spokojený. Pořád se nějak nemohu rozhodnout jak by mělo vypadat. Jak tak přemýšlím o Cotojátkách, tak máš asi pravdu. Nejspíš je úplně vypustím. S tou patkou taky něco udělám.
Díky za názor.
Raypro
Profil
Mě se ty barvy zrovna líbí. Jsem tak nějak ulítlej na modrou. Navíc se blíží zima, tak se to hodí. Na jaře převléknu kabát a zvolím jinou barvu. Nějakou teplejší.
dzer
Profil *
1- tu standartní modrou bych nahradil odstínem modré v menu... bije do očí
2- souhlasim s Filips ...logo neni zrovna vydařené a ty "Cotojátka" sou většinou zbytečný hlavně se vnich zobrazuje to samí jako odkaz, příhodnější by náký upřesnění a kde je to uplně jasný nedávat vůbec...
3 - celý je to dost strohé....bez nápadu
Raypro
Profil
Tak tu standardní modrou jsem už nahradil a dal jsem na tebe (dzer), snad si to takhle nějak myslel. "Cotojátka" jsem už dal pryč, bylo fakt, že tam toho bylo dost. Mě se to líbilo, tak jsem to vyzkoušel. A snad mě nějaký ten nápad osvítí.
Miloš
Profil
Nejprve k obsahu – to je maketa, nebo už to běží na ostro? Když jsem koukal na informace o „typografických značkách“ BASEFONT a FONT, měl jsem pocit, že jsem se ocitl v dávné historii. To snad ne?!

Prosté HTML by uvítalo link přeskočit navigaci
Kód je hodně <div>ný, <brrrrrrrrrrrrr />!

UPD.:
Když typografie, ak skoukni http://typografie.dero.name/
Raypro
Profil
Ty stránky na ostro ještě neběží, zatím jsem je dal jen sem k posouzení a více méně na nich dělám, zkouším různé designy a pak se rozhodnu který. A těch článků si moc nevšímej, to jsou články, které jsem psal před několika lety, jen jsem je použil na vyzkoušení, abych nemusel psát zatím nové. Abych se přiznal, tak jsem ani nečekal, že je někdo bude číst.
Ale co jsem nepochopil, to je ten linka na přeskočení navigace. A v čem je vlastně ten kód divný? Možná myslíš ty <br /> v článcích. To taky přepracuji a dám to do <p> nebo ještě uvidím.
Ty stránky o typografii si rozhodně přečtu. A taky díky za informace. Člověk se pořád učí.
Miloš
Profil
Raypro
Ale co jsem nepochopil, to je ten linka na přeskočení navigace.
Myslím tím například <a href="#text">Přeskoč menu</a>
Tomuto hrefu nastav display: none;
Návštěvník, kterému se nenačtou styly, bude moci přeskočit vavigaci; malé displeje (PDA…), hlasové čtečky…

A v čem je vlastně ten kód divný?
ten kód je <div>ný, neboli obsahuje na můj vkus příliš divů. Prostuduj si pozorně web o sémantice, je to inspirující čtení.

Přemíra značek <br /> také nesvědčí o výborném kódu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0