Autor Zpráva
happymaster23
Profil *
Zdravím,

co říkáte na rychlost.dslforum.cz Měl bych tam něco udělat v grafice jinak?
Filips
Profil
1) Počítadlo vyhoď
2) Je to velice nezajímavé a takové "smutné" oživ barvy
filip186
Profil
Radši nic, protože jsem *****
Gekon
Profil
happymaster23

Vaše rychlost: 1004.6 kbps
Vaše rychlost: 140.2 kB/s

Vážně?
happymaster23
Profil *
1) Počítadlo vyhoď
Ještě o tom pouvažuju, ale zas taková pěst na oko to není, výhoda toho je, že to ten spodek oživuje a prodlužuje...

2) Je to velice nezajímavé a takové "smutné" oživ barvy
Taky o tom budu uvažovat, nadruhou stranu grafika je dělaná tak, aby byla podobná dslforum.cz ...


Mě připadá divný tohle:

Vaše rychlost: 358.4 kbps
Vaše rychlost: 44.8 kB/s

Lepší by bylo Vaše rychlost připojení a Vaše rychlost stahování dat.

Taky o tom budu uvažovat...
Vaše rychlost: 1004.6 kbps
Vaše rychlost: 140.2 kB/s

Vážně?

už to testovalo hodně lidí na to, abych věděl že ten převod je v pořádku... A taky určitě je...
Keilew
Profil
Gekon má recht, to násobení 8 tam nějak nesedí:-)
Jinak je to jednoduchá hra s čísly, navíc Ti tam vznikaj nějaké zaokrouhlovací chyby...
Acci
Profil
filip186
Ale vždyť je to úplně ta samá rychlost, jen v jiných jednotkách. Obě jsou totiž jak rychlosti připojení, tak rychlosti stahování dat.
happymaster23
Profil *
Tak to teda nevím, ať měřím jak měřím, tak to vždycky vyjde přesně... Zkoušel jsem to hodněkrát... To se mi fakt nezdá...
Keilew
Profil
Mě to teda taky vyšlo dobře (až na to zaokrouhlování), netuším, proč Gekonovi ne...
filip186
Profil
Acci
OMG, já jsem ale blb.
happymaster23
Profil *
nemáte další návrhy?
quinux
Profil
happymaster23
Není již takovýchto služeb dost? Jen namátkou lupa.cz, zive.cz, dsl.cz

Jinak, je to takové smutné a prázdné. Nevím jestli je to úmysl, ale text v patičce skoro nejde přečíst (kontrast).

Jinak by to chtělo asi nějak l=pe rozepsat, protože takhle vlastně nevím co je má rychlost, když vidím dvě:
Doba stahování: 5.057 s
Testovací vzorek dat: 1043 kB
Vaše rychlost: 1649.6 kbps
Vaše rychlost: 206.2 kB/s
happymaster23
Profil *
quinux
Je to doplňková služba k dslforum.cz, takže se rozhodně nějak nesnaží do téhle nahuštěné vody vplout... Jinak test na lupě a na živě je méně přesnější, než můj. Všeobecně se jedná o velmi přesný skript (podobný používá i DSL.cz) a tady vidím určitou šanci...

Rychlost máš jenom jednu :), ale pokaždé v jiných jednotkách, v kbps se uvádí rychlosti připojení, streamů apod. Kdežto velikosti souborů a hlavně rychlost při stahování se vždy uvádí v kBps, jedná se o stejnou rychlost v jiných jednotkách...

Prázdné to je, ale bohužel momentálně nemám čím to zaplnit... Rozhodně bych chtěl aby tam toho bylo víc, ale nemám tam co dát...
quinux
Profil
happymaster23
Ano, já vím, že rychlost mám jen jednu, ale jde o to, že ty "konkurenční" služby mají k tomu přeci jen více info. Nezalý člověk bude zmaten, když mu to ukáže dvě rychlosti v různých jednotkách bez nějakého bližšího popisu.
happymaster23
Profil *
Nějak to tam upravím...
X
Profil *
Rozhodně je to funkční...ale mě to přijde takové dost "maximalistické", ten text je přes celou obrazovku.
Bubák
Profil
Všeobecně se jedná o velmi přesný skript
Volný prostor můžeš zaplnit povídáním, proč je tohle měření přesné.

Během měření ukončete všechny aplikace, které používají připojení k internetu. Odměnou vám bude přesný výsledek
Tohle sice vím, ale dal bych to na úvodní stránku, když si to někdo přečte až při měření, je pozdě.

Vaše rychlost: 1004.6 kbps
Vaše rychlost: 140.2 kB/s

Tohle je ze zdejší stránky a nesedí. Ostatní výsledky (přepočet), které jsou na této stránce a výsledky, které jsem dostal já, jsou vpořádku. Buď to Gekon opsal, nebo přepočet chybuje jen občas, i když je mi to divné, protože jde o obyčejné dělení.

V našich končinách se nepoužívá desetinná tečeka, ale desetinná čárka.

Možná to znáš, ale inspiroval bych se na http://www.pooh.cz/test/ , čím oživit měření rychlosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0