Autor Zpráva
chil
Profil
panove, prosimvas, je mozne ridit se pravidly ktere tu nekdo nastolil? neboli, alespon o to vas prosim, davat do titulku prispevku primo url stranky kterou chcete hodnotit? myslim ze by to prispelo k lepsi prehlednosti fora, protoze pokud sou na strance prispevky se stejnym nazvem "kritiku prosim" zbytecne projizdim keryze je to ten kam sem prispel apod... dyt to neni tak tezke napsat "procim o kritiku jakpsatweb.cz" ne? :). dekuji a prosim admina aby tento prispevek po precteni vsech zainteresovanych smazal pokud je treba :), at se dari a pekny den vsem ja chil! :)
Filips
Profil
Tady jde o to že to porušují hlavně noví uživatelé. Neříkám, že jsem to nikdy neporušil, ale snažím se tam vkládat přímo link.
Gekon
Profil
Když jsme u toho řízení pravidly, proč u velké většiny Tvých příspěvků používáš podpisy, nebo odkazy? :) Neber to ve zlém, vím, že taky nejsem přímo svatoušek:)
Gekon
Profil
Pardón, poslal jsem to dvakrát.
chil
Profil
hoja hoj, podpis pouzivam protoze ho pouzivam uplne vsude. beru ho jako soucast moji identity a uz nejenom internetove, takze kdyz napisu cillik.net , je to jako bych napsal sve prijmeni. a navic v pravidlech nic o podpisech neni :). nebo to tam nevidim :). esi to tam je dejte prosim vedet a budu se muset na tomto foru zel obejit bez prijmeni :)), at se dari a pekny vecer vsem ja chil! :)
koudi
Profil
chil
Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.

To je proto, že nevíš kde to je, jinak mě osobně to nevadí :)
chil
Profil
a jajajj, tak to sem si to zavaril, sem udelal prispvek sam proti sobe... no toz oko, dam si na to tu pozor :). diky za info, dodrzujte pravidla jak ja od tedka :)), at se dari ja chil! :)

http://... jaj ze mi ruce neupadnou :))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0