Autor Zpráva
Icepoint
Profil
Tak jsem udělal redesign mých osobních stránek ... Nový design... pro porovnání ještě ten starší : starý design. Zajímají mě vaše názory ... ještě to není úplně dodělaný (hlavně všechny texty apod) ale to až tak zejtra :)
Mistr
Profil
Icepoint
A hlavně si ty texty po sobě přečti. Je v nich spousta překlepů či přebývajících písmen.
chil
Profil
no nevim, ale kdybych mel hodnotit hudbu podle webu, coz by melo mit nejakou souvislost, tak bych si tvoje mp3 asi ani nestahl. udelej to trochu vic goa ty stranky, vic halucinogenni, preefektovane, barevne... toto je jak kdyby to delal neajky profesor vypocetni techniky :)). at se dari ja chil! :)
Filips
Profil
1) Ty texty v tom logu to sem nepochopil jestli je to menu nebo logo nebo co.
2) úvod máš odskočen mírně doleva
Icepoint
Profil
Mistr : ty texty zmenim, zatim tam jsou ty stare
Chil : zas toliko goa nedelam, teprv s tim experimentuju, az budu delat hooodne psytrance, tak to zas predelam ... zatim delam jen trance:)
Filips : 1) tak to teda nevim, me ten text v headeru zas tolik jako menu nepripada :)
2) úvod ??? tak to nejak nechapu, jako myslis v menu ??? to je ale naschval, ze tam je asi 5px mezera ... ja to nechtel mi uplne nalepeny na okraji, ale budiz

2all : diky za komenty :) sice jich neni moc ale aspon neco :)
ppooler
Profil
Mě se líbí obsah i design (na kód se málokdy dívám,- není tolik času)

Mimochodem jsou ty MP3 100% free ?- protože já právě scháním nějakou takovou hudbu - jednou jsem přišel o provize s metacafe producer rewards ,pouze kvůli tomu,že jsem použil do mého videa skupinu Red hot chilli peppers (komplikace s autorskými právy apod.),- takže potřebuji nějakou instrumentální ,neutrální a víceméně "nicneříkající" rytmickou hudbu - pro pozadí k videu týkajícího se kulečníku .

Mohl bych použít některou z těch tvých skladeb ?
Icepoint
Profil
ppooler : klidne, ale jestli tam budou titulky, tak tam chci byt uveden jako autor, a jestli ses taky docet, tak skladam nekomercni hudbu, tj. nesmis za to nikde dostavat prachy ... jinak jo :)
ppooler
Profil
Dobře dohodnuto ...,dál to nemusíme rozebírat - prostě do rohu okna vložím ve Windows movie makeru :music by Icepoint
Icepoint
Profil
ppooler: do bude good :)
RRadek
Profil *
Jak mam vlozit na svoji stranku Radio s vlastni muzikou a nebo treba kdys najedete na mou stranku tak chci aby zacla hrat hudba jak to udelam?
Petr Tichý
Profil
RRadek
Založ si vlastní téma.
RRadek
Profil *
Jak?napiste? My skype radek17 a nebo ICQ 345-860-114 potrebuju vedet jak se zaklada to tema na hudbu a atd.dyztak napiste muj web je http://radekcz.wz.cz Prosim napiste spis na skype.
RadekCZ
Profil *
Prosim odpovezte na mou otazku
YoSarin
Profil
RadekCZ
Jakou? Jak založit nové téma?
1) přepiš si tento návod na papír (nebo si ho vytiskni)
2) jdi na titulní stránku diskuze (třeba přes logo (to je ten velký obrázek uplně nahoře -

))
3) Najdi si odpovídající sekci - nejlépu tu s názvem "Jak něco udělat?"
4) Klikni na název této sekce.
5) Na stránce, která se ti objeví sjeď až uplně dolů. Tam jsou tři formulářová políčka:
5 a) "Založit nové téma s názvem:" - Sem napiš název tématu (např. "jak na stránkách přehrávat hudbu")
5 b) "Vaše jméno" - Sem vepíšeš své jméno (pravděpodobně RadekCZ)
5 c) "Zpráva" - Do tohoto políčka opiš svůj původní dotaz. (Tedy "Jak mam vlozit na svoji stranku Radio s vlastni muzikou a nebo treba kdys najedete na mou stranku tak chci aby zacla hrat hudba jak to udelam?")
6) Klikni na tlačítko "Založit nové téma"
7) Gratuluji! Právě jsi založil své první téma.

Před tím než zkusíš založit vlastní vlákno se doporučuje vyzkoušet hledání na diskuzi, ale na to ti návod napíšu až někdy příště.

Yo'Sarin
niCe
Profil
LOL :) sorry, nemoh sem se udržet
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0