Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
Atatürk
Profil *
Zdravim...celkove je to hezke, ale moc se mi tam nelibi ty nadpisi (Aktualne, kontakt, anketa)...urcite bych je odsadil vice dolu a mozna ze bych i zmenil pismo a barvu...jsou totiz dost nevyrazne
tozi
Profil
Podla mna spoko navrh,len niektore texty su necitatelne, vyskusaj si farby pisma TU


inak celkom dobre
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Atatürk a tozi:
Přidala jsem písmu v nadpisech, v menu a v aktualitách větší kontrast, příp. ještě upravím v css stylu.
Font a barvu písma v nadpisech prozatím ponechám, je to zas něco jiného.
Anonymní
Profil *
Stín by měla vrhat i patička! To písmo (kontakty/anketa) bych taky změnil...
Leni
Profil *
Je to pěkný, ale to psací písmo (kontakt, aktuálně apod.) opravdu není hezký a ani se tam podle mě nehodí (nehodí se ke zbytku).
quinux
Profil
Ivet
"hledáme cestu vašeho úspěchu" aneb příliš moc místa pro příliš málo textu ;o)

Aktuality se v tom místě, kde jsou, dost ztrácejí a nadpisu "aktuality" jsem si málem nevšim. Ty nadpisy jak už bylo napsáno jsou opravdu divné. ;o)

Jinak je to pěkný, krom toho, že to ve mě vyvolává pocit blogu a nikoliv firemních stránek.

PS. Ten státní znak jsi očividně trochu ořízla, což bys minimálně dělat neměla a maximálně to dokonce nesmíš. ;o) Jinak mám pocit, že užití státního znaku musíš někde hlásit a musíš mít k tomu souhlas. Alespoň já jsem nedávno odstraňoval z jednoho webu (sic) městský znak, ale radnice k tomu nedala souhlas tak tam být nesměl. Ale než uděláš ukvapený krok tak si to nejdříve ověř ;o)
Ivet
Profil
Díky za kritiku.
Byla dokončeno formátování textu, a do nových verzí zahrnuty úpravy klienta.

Anonymní:
Stín je kolem celé stránky jen - protože je patička tmavá - není tak patrný.

quinux:
hlavička je u nových verzí upravena
státní znak se pokusím klientovi rozmluvit, opravdu se nemá používat.

Prosím o zhodnocení, která nová verze se zdá být lepší:
verze 2
verze 3

Předem díky
MZF
Profil
Ivet

Prosím o zhodnocení, která nová verze se zdá být lepší:
Verze 3 je lepší. U čísla 2 je černý pruh v hlavičce jako pěst na oko.
quinux
Profil
Ivet

To mi se více líbí verze dvě. ;o)
tozi
Profil
jj 2
Ivet
Profil
Díky za zhodnocení verzí.

Omlouvám se, aby toho nebylo málo, přidávám
verzi 4
(jiné barevné provedení než původní zadání - černá, oranžová)

Prosím o další zhodnocení, která verze je nejlepší.
Předem díky
Mistr
Profil
Ivet
Já bych preferoval verzi tři. Myslím, že ta oranžová celou stránku osvěžuje (to podotýkám na adresu čtvrtého návrhu).
tozi
Profil
4navrh vyzera velmi dobre,ale zase nečitatelnost pisma v tope a podnim, skus túto stránku
http://sovavsiti.cz/kontrast/ zadas farbu pozadia a potom pisma a jeto. :) inak ten 4 je asi naj len ešte posun tie nadpisy Kontakt a Anketa nižšie alebo ich daj nad ramček.

Celkom spoko len ten kontrast pisma z pozadim :(
Leni
Profil *
4 je super, o řád výš než ostatní - elegantní, decentní. Jen to písmo v nadpisech, které tady už i připomínkovalo X lidí (Kontakty apod.), se mi tam pořád vůbec nelíbí... no asi je to přání zadavatele :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0