Autor Zpráva
moskyt
Profil
Cau... chci pozadat o kritiku ohledne prekodovani jednoho webu, jedna se o sablonu viz www.gameforum.cz/bana/
Bubák
Profil
Zanořené tabulky, co na tom chceš hodnotit?
moskyt
Profil
Bubák
Zanorene tabulky? To nechapu, zadne tabulky tam nejsou...
Icepoint
Profil
na co rámy ??? to je už přežitek ...
1) hnedka na tý stránce s definicí rámů -> tag <title></title> je mimo hlavičku ... pokud vim, tak patří do hlavičky
2) možná to je normální ale nevim, jestli se patičce říká 'Header' -> jak máš v definici rámů ...
3) stránka http://apps5.oingo.com/app... ->
1. Celý by to šlo si myslim mnohem jednodušeji udělat pomocí divů než tabulek
2. CSS by mohlo být ve zvlášť souboru, aby se cachoval a nemusel se vždy načítat celý
3. Celý kód by mohl bý lépe a přehledněji formátovat, v tomle aby se p***e vyznalo ...
moskyt
Profil
asi doslo k omylu... daval jsem sem tento odkaz... je to sablona, vse v divech, rovnez by to melo byt pristupne...

zadne ramy, tabulky a podobne tam nejsou...
moskyt
Profil
Icepoint

3) tento odkaz prece ve svem prvnim prispevku nemam... :o to jsou nejake zmatky... :-/
nightfish
Profil
screenshot toho, co se zobrazí na dané adrese...
a ripe.net říká, že doména moskyt.org není zaregistrovaná...
moskyt
Profil
tak to se omlouvam... zvlastni, ale u me v pocitaci domena funguje, asi se nacita z cache ci co...

takze oprava... je to na adrese www.gameforum.cz/banan/
Bubák
Profil
Jižní ovoce zásadně nehodnotím.
Nox_lbc
Profil
... nejděte deset rozdílů hxxp://www.b*a*n*a*n.cz/ a hxxp://www.gameforum.cz/banan/
chil
Profil
nejak mi nedochazi o co tady de? esi je to pokus o vtip nepochopil sem esi mi neco uslo pardon :). at se dari ja chil! :)
Bubák
Profil
nejak mi nedochazi o co tady de
Má to souvislost s nekvalitou služeb, které ovocný hosting nabízí.
chil
Profil
tuky tuk... stale nic... tak dlouhe vedeni sem uz dlouho nemel :). ale i tak diky za reply a at se dari ja chil! :)
moskyt
Profil
Taky jsem nepochopil o co jde... kratke odpovedi se skrytym vyznamem, ktery cloveku jenz nezna souvislosti unika. Typicky prvek na ceskych forech... lock.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0