Autor Zpráva
Martulka
Profil
ahojky mohli by jste zhodnotit mujweb, prosím... spíš jen tu hlavní stranu a tak, ještě to vůbec není=))) ale stejně by mě zajímalo co si o tom myslíte! je to takovej holčičí webblog=)
Acci
Profil
Zaprvé máš blbě adresu odkazu, správná je http://www.mujweb.cz/zabava/martulka.cz/jaa.html
To snězění je škaredé
Pokud roloju lištou, layout se rozpadá (firefox)
Růžová není moje oblíbená barva :))
Kód radši nehodnotím
flying gentleman
Profil
tak to je husty!!!!
me ve firefoxovi na pozadi padaji ctverecky:))))
a vzdyt tam jsou jenom dva shoutboardy od blijebordu-aspon tak vypadaji
flying gentleman
Profil
jo sorry-nabihalo to trosku dyl,je tam toho vic nez jen dva shoutbordy
Martulka
Profil
zkusim s tim neco udelat diky, je to muj prvni pokus vubec neco udelat=) ale diky
Marty
Profil
Vypadá to zajímavě...
Podle mě tam používáš moc barev, a pak je to takový přeplácaný(hlavně ten blog).
Glacier
Profil
a) Zruš to sněžení to je hrůza
b)poněkud dloho se to načítá a to mám docela rychlé připojení
c)ve firefoxu se navigace zobrazí v malinkém !!!rolovacím!!! framu
d) nastav background-attachment:scroll a background-repeat:no-repeat
e) je to poněkud preplacane
Ale nakonec to neni tak strasny, jen jsem nevidel kod, ze zahadnych duvodu se mi nezobrazi
Acci
Profil
Glacier
Kód se ti zobrazí, ale první stránka kódu je prázdná
Glacier
Profil
tak to jo ale přijde mi to pěkně praštěný, v celim kodu jsou naprosto zbytečně ohromny mezery.
To menu se mi ted zobrazilo dobre, ale Home zlutě je absolutně nečitelný
Pepee
Profil
No co dodat, snad by bylo lepší začít něčím jednoduším. V tomhle maglajzu se asi nevyzná snad ani původní autor. Tuny samoůčelných Javascriptů, stylování přímo u jednotlivých tagů, prapodivný doctype, nedodržená základní struktura html dokumentu... brr děs. Martulko pokud se chceš něco naučit musíš začít tím nejjednoduším. Snaž se pochopit princip HTML, potom příjde CSS, Javascript a další. Ale bez základů to nikdy nebude fungovat. Zlom vaz a studuj, nenech se odradit.
Fred
Profil
Martulka Nebud komentovat kód, ale jestli jsi ten obrázek na pozadí kreslila sama, tak se toho pevně drž a nevzdávej to. Sice to není zrovna moje parketa takovéto dívčí obrázky, ale ten kdo to kreslil má neoddiskutovatelný talent.
mat
Profil
asi bych tuhle diskuzi ukončil tím, že nemá moc cenu tyhle stránky hodnotit - martulka od vás dostala víceméně vynadáno, to snad bude stačit na to, aby věděla, že pokud chce dál psát stránky, bude muset začít trošku jinak - třeba se fakt trošku podívat na html a css nebo používat jiný generátor na "výrobu" nebu než ten na mujwebu.cz - meta tag generator content="Atlas" hovoří za vše...

pokud budete chtít někdo ještě martulku povzbudit, udělejte to, pokud ne, bude odpoledne téma zamknuto...
Cirdan
Profil *
No jo.... v Opere to cele roluje ale bez pozadia.. takze sa to cele rozpadne....teda ked chytim v prostriedku tu listu a taham ak ide.. ale ked pouzijem kolecko na myske tak vtedy to tak srandovne rozhadze.... text uteka hore a pozadie ostava..... (E.T. chce domu... :-))) )
Inak popracovat na tej stranke a mohlo by t byt celkom pekne... ake cukrikove.....
A este jedna pripomienka... Ikonka t?chto stránek: aha.. chyba v kodovani.. a ja som si myslel, ze je to ikonka tichto.. :-))
No takze ta pripomienka je... pozuivaj kodovanie cestiny a vyraznejsie pismo.. farba... lebo ruzova na ruzovej? Co takto dat nejaku peknu modru?
Vela stastia....
raistlin
Profil *
divně to roluje a grafika neni pro mě, ale je to určitě originální :)
ax123
Profil
Je to hodně nestandardní web, když budu hodnotit jenom vzhled tak bych dal 1 za originalitu. Ale je to dost nepřehledné. Není tam moc textu, ale to se na pozadí stratí :) Nenech se ovlivňovat padající vločky jsou fajn, tedy pokud je připojení dostatečné a bere to prohlížeč. Jenom bych trochu zvýraznil na co se dá kliknout, protože bez toho se špatně orientuje.
kelvin
Profil
Takhle to vypadá ve u mě - http://kelvinet.cz/obrazky/martulka-v-kravofoxu.gif .
V ie to vypadá mnohem lépe. Docela pěkné až na spoustu blikajících věcí a na neovladatelnost.
Cirdan
Profil *
kelvin co to je za browser??? vyzera to ako zmiesanina IE operu a Netscapu.. teda aspon podla mna... :-B
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0