Autor Zpráva
kohout
Profil
www.michalrehor.eu

Prosím, napište svůj názor na web :) Díky
Keilew
Profil
Chybí mi tam hover na menu a pod odkazem Kontakt je silná duplicita mezi levým a pravým sloupkem. To vyřešte lépe, jinak je to (nehodnotím zdroják) příjemný, jednoduchý a moderní web.
jonge
Profil
Souhlasím s Keilewem, ten hover v menu by stačil klidně i jen podtrhávání odkazů. V obsahu bych jako hover udělal jen změnu barvy.
quinux
Profil
kohout
Pěkné a přehledné. Ten hover na menu by neuškodil. Co mi ještě trochu vadí, je že když si na titulní stránce zvolím např. Životní prostředí .. tak se pak musím vracet buď přes zpět nebo kliknutím na záložku úvodní stránky. Takže procházení těch 4 odkazu v textu na titulce je poněkud zdlouhavé a otravné.
kohout
Profil
Dík všem, ten hover jsem chtěl taky udělat, a určitě ho udělám :)

quinux
jj, taky jsem nad tím přemýšlel. Napadla mě drobečková navigace, ale to je zase pro tak malý web zbytečné. Napadá tě jiné řešení?
moskyt
Profil
kohout

Kod neni validni, uzaviras blokove elementy do radkovych, mas tam neuzavrene prvky...

- trochu se ti rozpada design v IE5+IE7
- na uvodni strane je v seznamu polozka Průmysl a podnikání min odsazena od sipky?
- po vypnuti obrazku zmizi menu
- vadi mi nedostatecny kontrast zeleneho pisma vuci pozadi
- myslim, ze by se dala lepe vyresit paticka, treba nejak oddelit od vrchni casti, nebo lepe zarovnat...

az na ty chyby ve validatoru pekny webik...
Mistr
Profil
kohout
(1) Poznámka k nadpisku: Píše se Evropská Unie nebo Evropská unie?
(2) Světle zelené písmo v nadpiscích jednotlivých kapitol sice možná oživuje, ale proti (bílému) pozadí není příliš kontrastní.
(3) Chybou je stále stejný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(4) Jelikož se jedná o více méně statické stránky, zauvažoval bych i nad problémem zabránění zobrazovaní "nevhodných" předložek na konci řádku. Těmi nevhodnými předložkami mám na mysli například s, z či v. Podívej se třeba na stránku Projektové řízení.

Jinak souhlasím, že se jedná o stránky jednoduché. Což neuvádím jako jejich chybu.
Mistr
Profil
(5) A samozřejmě je potřeba dorazit článek Proč využít našich služeb? z Úvodní stránky, že?
tozi
Profil
Aj ten top zmeň trocha lebo keď sa pozriem hore, hmmm tak tie pasiky niesu dvakrát príjemne.
Inak spoko navrh
chil
Profil
no nevim, pripada mi to takove mdle. barvicky pekne, ale jinak myslim po designove strance za hodku hotove ni? :). no at se dari ja chil! :)
Keilew
Profil
Chil: nic proti tobě, ale nemohl by sis tu poslední větu vždy odpustit? Jako podpis stačí tvůj nick...
tozi
Profil
Keilew

jj súhlas už je to trapne
chil
Profil
jaj panove pardon ja su nauceny pekne pozdravit, tak mne prosim neucte co mne maminka ucila tolik let :). dekuji a at se dari ja chil! :)
Keilew
Profil
chil
Taky zdravíš paní u přepážky na poště s každou jednotlivou složenkou z pěti? 8-|
tozi
Profil
Keilew
kašli nato možno ho to raz prejde
moskyt
Profil
kohout

Dival jsem se, ze jsi to poladil.

Jeste by bylo dobry dat do hlavicky tmave pozadi, aby bylo pri vypnutych obrazcich menu videt.

A pak si myslim, ze by bylo dobry poladit vzhled i v IE5, stahni si IE5.0 standalone a muzes to otestovat...

Pak jsem se dival, ze je tam drobna chybka designu i v opere, pod hlavickou je radek navic... myslim, ze to chce dat pro cistit font size 1... jinak se ti ten cistici div zobrazi jako blok s vyskou radku...
kohout
Profil
moskyt
jj, kód už je opravený a validní. To pozadí jsem tam už dal, stejně jako zelezé pozadí těch záložek.
V IE5 to opravím, dík za ten tip. Ještě vymyslet jak nainstalovat IE7 :-(

Dík všem ;-)
509
Profil
za jedno, nie je to zle, ale dla mojho nedotiahnute... take napolceste mi to pride... to ze je to graficky strohe, to by bolo i fajn, ale napriklad ten prilis vysoky kontrast nedzi tou modrou a bielou je dost vrazedny a znervoznujuci... Okrem toho este jedna fakticak... aspon volakedy, a myslim, ze to plati i dnes, byvalo pravidlom doplnat loga a nazvy tychto fieriem o doplnenie loga EU
chil
Profil
@keilew a tozi. panove vase starosti mit, ste budto nezamestnani nebo dva chudi studenti, co nemaji co delat tak si vsimaji ostatnich jak pisou ne? kluci sklidnete se, kritizujte ostatnim co tu chcou a nechte to jak pisu na pokoji, nic vam to neprida ani neubere :). dekuji za pochopeni a za vas klid v dusi, at se dari ja chil! :)
tozi
Profil
chil
ok chill at se dari ja tozi!
moskyt
Profil
kohout

standalone IE7

+ k tomu instalator

stazeny setup hodis do nejakeho adresare a spustis IE7 Standalone Setup.bat, naistaluje se ti standalone verze...

- jinak doporucuji nestahovat a neinstalovat final, jelikoz se ti potom vsechny IE budou tvarit jako IE7...
Railbot
Profil
moskyt
- jinak doporucuji nestahovat a neinstalovat final, jelikoz se ti potom vsechny IE budou tvarit jako IE7...

Tak potom je ještě lehčí stáhnout IE 6 standalone, která narozdíl od standalone IE 7 funguje naprosto bezproblémově (až na nefunkčnost podmíněných komentářů, ale i to se dá opravit :))) )
moskyt
Profil
kohout

jeste neco...

- do vsech odkazu by bylo dobre doplnit title :P
- pri kliknuti na oblast pusobeni a tvorba projektu se hlavicka podivne posune o radek dolu
- kazda stranka ma stejny title, je vhodne dat kazde jiny, tak aby vystihnul obsah teto
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0