Autor Zpráva
Lexter
Profil
klávesnice by měla být v konečném výsledku ve flashy a trochu interaktivní. ale ještě nevím. Je to opravdu jen hrubý návrh a snažil jsem se dát na ty z vás, kteří na mých návrzích kritizovali málo místa na text.

Odkazy v navigaci nejsou rovnoměrně roztříděné, dělal jsem to od ruky. Jistě tam asi najdete hodně nepresnosí, ale tak už dost kritiky z mé strany, čekám na tu vaši .)

http://www.lexter.yw.sk/ukazky/nove/index.html
Mistr
Profil
Lexter
(1) Postrádám klikací logo.
(2) Postrádám nadpisek stránky (tag TITLE v části HEAD).

Obojí, věřím, bude. Předkládán je jen obrázek celkového vzhledu.

(3) Nepíše se náhodou Je náš denní chléb?
(4) Zauvažoval bych ještě nad oddělením pomocí řady pomlček.

Jinak by to snad šlo. Máš tam dost míst, která musíš zaplácet "nějakým" textem. Doufám, že ho máš připraveno opravdu hodně.
Lexter
Profil
ano textu již mám opravdu dost :) Jo a píše se denné chléb, všim jsem si toho už včera, ale kvůli tomu se mi už znovu zapínat Photoshop nechtělo :)
Lexter
Profil
(4) Zauvažoval bych ještě nad oddělením pomocí řady pomlček.


To znídobře, podniknu tuto akci :)
tozi
Profil
celkom pekny návrh, len v top ten nadpis webu je nejako zubkovany taktiež nadpis Navigace,Doplnky skus im dat len bielu bez borderu. A dorob tam aj menu nech vidime komplet návrh.ozaj tak toto mas na stranke super :))))))))))), perfektne :)))))))))
http://www.lexter.yw.sk/ukazky/zvedne_muzum_sebevedomi.png
Lexter
Profil
ájo já na to málem zapoměl, to mě jednou napadlo, když jsem dřepěl na záchodě a vymýšlel "kraviny" :D Ale jsem rád, že se to líbí. návrhu dám ještě asi týden, chtěl bych to mít kompletně "vpoho" než to dám kodérům. Díky za návrhy :)
Lexter
Profil
No a když to porovnáte s tímto? http://www.lexter.yw.sk/ malá dost nesouvisející otázka, vidíte zlepšování? myslím grafické, o kódování se již brzy nebudu muset starat.
tozi
Profil
No keď si to už opravil tak je to dobre, a oproti starému návrhu je to oveľa lepšie. Aspon podľa mojho skromného názoru :)
Lexter
Profil
Udělal jsem další úpravy v naviígaci, myslím, že se docela povedly. ale ještě si musím pohrát se spostou věcí a hlavně detailů, ještě mi tam nesedí patička, logo bych chtěl v závětrečné fázi mnohem ostřejší a možná nějaký pattern na pozadí, ale jen jemný. Celý web je prakticky jedna mřížka, tak ji na pozadí dám asi taky :)
Lexter
Profil
Tady si dovolím předložit malý thumbík:
Uvítal bych co možná nejvíce názorů. A hlavně rad, chci, aby to bylo dobré :)

nezapomeňte na plnou verzi na http://www.lexter.yw.sk/ukazky/nove/index.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0