« 1 2
Autor Zpráva
janavk
Profil *
menu 1 vypadá líp díky tobě:)


zcela zbytečný (zapomenutý) <center><br><br><br>

</center>
<br><br>
Ty centry tam být nemusejí, ale těma br jsem řešila to, že v IE se mi dole nechtěl ukázat konec stránky. Někde mám něco ještě blbě.


Tester
Jinak moc díky za pomoc, je vidět, že testuješ rád:)
Tester
Profil *
Máš pravdu, že máš problém se zobrazením "spodku" - mejlu s tel. a to v IE 7. To se týče těch brejků (nedám si pokoj), udělej to následovně. Smaž těch 5 "br" a zruš v css třídu "obsah" - máš ji stejně prázdnou. A v třídě "obsah_index" změň position: relative na absolute a máš to ;-)
janavk
Profil *
Tak zrušit #obsah a změnit#obsah_index jsem zkusila, ale výsledek totálně špatný (stránka se zcela zničila).
Tester
Profil *
Víš, to sem pochopitelně nechtěl, aby se ti stránka "zničila", ale mně to offline bez problémů jede v FF 1.5.0.8, IE 6 a 7 a Opera 8.52. Asi jsem nepřihlédl k tomu, že ti to běží v php...nevim, jestli to hraje roli, zrovna mu moc nerozumím se přiznám...
Ta "patička" je vidět ve všech IE, tak promiň teda, nebudu ti do toho už kecat...
janavk
Profil *
Tester Budu ráda, když budeš:) Je to docela obdivuhodné, když se tady někteří z těch šikovnějších dělí jen tak s těmi méně šikovnými.
Anonymní
Profil *
Dobrý den

to:krteczek
stáhnul jsem si také ten nákupní košík, malinko předělal a poslal na server, ale najednou mi to začalo házet chyby .... nefunguje přidávání do košíku a v admin prostředí nejdou přidávat produkty. Myslel jsem, že jsem někde něco přepsal co jsem neměl, a tak jsem to ze servru smáznul a nahrál přímo ten Váš, ale bohužel to dělalo také.... Pro mě je divné, že vše je přes easyPHP na mém počítači plně funkční. Chtěl bych Vás poprosit o radu ..... předem děkuji za odpověď
Anonymní
Profil *
uz jsem na to prisel............. chmod 777 :)
Anonymní
Profil *
tak precejenom mam porad problem......Parse error: syntax error, unexpected '{' in /www/6/site30786/wwwroot/core/products-admin.php on line 1........ kdyby nekdo mohl poradit
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0