Autor Zpráva
honzik
Ahoj,

zhodnoťte mi prosím následující webovou prezentaci: www.altisima.cz. Děkuji
Filips
1) Neklikací logo
2) Moc se mi nelíbí ty "cotojátka" ale jsou užitečné
honzik
Filips
Ahoj, logo klikací je, ale pouze jen ve chvíli, kdy se nalézáš na jiné stránce (na úvodní stránce by klikací logo na úvodní stránku trošku ztrácelo význam)
quinux
honzik
V horním menu, ty položky, které jsou rozbalovací mají tu rootovou směřovanou na mřížku. Buď udělej, ať je možno rozkliknout nějakou podkategorii npř. "o firmě", nebo ten root přesměruj na první položku v rozbalovacím menu a nebo zruš odkaz. Když kliknu na např. "o firmě" tak se mi jen reloadne stránka a v adresním řádku vidím .cz/# .. pusobí to nedokončeným dojmem a uživatele to bude mást.
KGW
pekny, libi

logo je ok
drobny chybky:

1) ty texty v menu se obcas podtrhavaji
2) ty cary v aktualitch delsi
3) s nemuze byt na konci radku
4) za teckou v datu je mezera
5) doresit font a y-souradnici textu v nadpisech
6) bez javasciptu navigace nefunkcni, spise udelat pomoci css

skoda jeste ze pismo nejde zvetsit
KGW
ty "cojatka" muze byt, ale barvu bych nedal tak vyraznou
honzik
quinux
Ano, na tom asi něco bude. Vyřeším to "odkazovým stromem", čímž vyřeším problém i tomu malému procentu uživatelů, kteří nemají JS.

KGW
Menu jsem udělal na 10 způsobů pomocí css, ale pokaždé se nezobrazovalo pouze v IE korektně! Proto jsem ho vyřešil pomocí JS.

Ty "cotojátka" je popisek odkazu, samotný název odkazu návštěvníkovi stránek moc neřekne. A řešení pomocí title či alt není vyhovující.
tozi
nic moc, ten top je nejak až veľmi prázdny, vo vrchnom menu sa skoro neda čítať text, taky neuceleny design posobí tak divne. Ostatné tu už bolo spomenuté :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0