Autor Zpráva
Dain
Profil
Dobrý den, chtěl bych požádat o kritiku svých stránek. O pár chybičkách vím už ted, ale ještě mi jich jistě spoustu uniklo. Rád uslyším váš názor. Děkuji
White Gate
Filips
Profil
1) Obrovská hlavička (při rozlišení 1024*768 vidím jen hlavičku)
2) Strašně tmavé
3) Nečitelné
4) Bez obrázků nepoužitelné
5) Neklikací logo
Lexter
Profil
Navigace mi připadá useknutá, ale asi to tak má být, nicméně to na mě působí amatérským dojmem, hlaička je fakt moc big a ještě k tomu odsazená od topu..

Jiank tu už asi bylo vše řečeno. Zvýšil bych kontrast, rozšířil obsah aby bylo místo pro kompletní navigaci. Zmenšil havičku, zvětšil písmo.


Přijde mi to dost ponuré.

název stránek : Bílá brána a mě to přijde jako tmavotina na diablo :D
Dain
Profil
Děkuju za názory
1. s hlavickou mozna neco udelam, ale tak nějak se mi to líbí, přece jenom tp má stylizovat bránu
3. jak to myslis "necitelné" jako malý kontrast mezi barvou písma a pozadím
4. ten kdo si vypne obrázky musí počítat s tím že mu některé stránky nepojedou jak mají, pak by si měl vypnout i styl. já zrovna na ty obrázky spoléhám, tvoří mi velkou část grafiky. Jako asi bych mohl každé třídě která má na pozadí obrazek defibovat jinou barvu pozadi pro případ že se obrázek nenačte
5. máš recht na to sem zapomněl

to Lexter
Diablo sem nehrál (jakou to tam má roli), název White Gate vznikl čistě náhodou, opravdu
Lexter
Profil
hrozně špatný kontrast písma s pozadím. Na grafiku dělanou pomocí obrázků by jsi tolik spoléhat neměl, nedělá to dobrotu, znám hodně lidí, kteří chodí po netu bez obrázků :modemáři nebo nesnáší bannery.
Dain
Profil
zkusim s tím něco udělat, díky
krteczek
Profil
Musím říct ře se mi to líbí, i přes výhrady jako že na odkazy používáš obrázky bez textu, kontrast by chtělo trošku větší (u odkazů v liště a nadpisy ve stránce), a ta neštastně vysoká brána, která má své kouzlo, jenže na stránce zabírá příliš místa, možná by ji stačilo sploštit na 250px a dát pryč ten horní margin (tendát pryč určitě, maximálně nechat 5-10px).
No teď si připadám jako rozdvojená osobnost, ale má to svůj styl, je to pěkné, výhrady jsou spíše technického rázu.
krteczek
Dain
Profil
jj dík, jen jsem uplne přesne nepochopil to s temi odkazy bez textu, u čeho to myslíš? jako ty obrázky v kresbách nebo kde? margin dám pryč, to je dobrý nápad, pak jeste udelám klikací logo, to je taky rozumný, s kontrastem to je kříž, každý má trochu jinak nastaven monitor a tak to u každého vypadá jinak, ale dík za aspon jednu kladnou kritiku
deco
Profil *
Je to hrozné, velká hlavička hrůza, moc tmavé
krteczek
Profil
Dain: omlouvám se, špatně jsem se díval, měl jsem na mysli odkazy v <h6>. Takhle na pohled jsem měl pocit, že to jsou obrázky...

ke kontrastu: jejde ani tak o to že každý má jinak nastavený monitor, ale každý jinak vidí, někteří špatně, až vůbec, kvůli nim má být kontrast textu proti pozadí co největší, toho by šlo třeba dosáhnout posunutím mimo nesourodý podklad, ten jakoby papír je, myslím, dobrý podklad (trošinku zesvětlit by neškodilo), jen písmo je moc světlé vůči němu. a asi bych na ten papír dal veškerý obsah, ikdyby to měly být samostatné listy

Ty odkazy pod perexy (úvodníky) bych dal více do textu (výš), takhle se částečně ztrácejí v černém pozadí.

Líbi se mi to, jen doladit detaily a bylo by to ok
krteczek
Dain
Profil
Ty odkazy pod perexy (úvodníky) bych dal více do textu (výš), takhle se částečně ztrácejí v černém pozadí.

myslíš jako odkazy "celý článek" a "komentáře"? tak ty by měly být hned pod tím textem, jestli ti slézají dolů na to černé pozadí tak je to špatně, pokud to tak je chci se te zeptat co pouzíváš za prohlížeč, abych to v něm mohl otestovat (kontroloval sem FF, IE a operu a zdálo se mi to dobrý) ale možná sem neco přehlédl
dain
krteczek
Profil
Dain: používám ff2.0 na ubuntu linuxu. koukni jak to vypada: http://download.jaknato.com/wg.png
krteczek
Dain
Profil
krteczek: aha tak to je zlý, takhle to být samozřejmě nemá, moc děkuji žes mě na to upozornil, zkusim s tim neco udelat. ale nevim jestli to pujde, protoze u mě to je už celkem nahoře. A jinak tam žádné další podobné posunutí nebo nedolíhání neni?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0