Autor Zpráva
chil
Profil
pekny den/vecer vsem. prosim vas o kritiku navrhu designu stranek stoklasa.cz. jedna se o predelani stavajicich stranek stoklasa.cz ... upozornuji, ze se jedna o navrh designu, neboli jpg na pozadi, tak prosim nepiste ze neni klikaci logo, chybi rollover a kod neni validni!!! :). nechavam si to hodnotit proto, ze az to bude narezane, bude na nejake upravy designu uz pozde. nahled naleznete na

http://projects.cillik.net/wib/stoklasa

dekuji za jakekoliv pripominky, at se dari a pekny den vsem ja chil! :)
Lexter
Profil
Zvětšil bych písmo, je moc mrňavý. Jinak je to vážně povedené. Líbí se mi to!
Reg
Profil
Mně příde trochu zvláštně umístěný to logo "Stoklasa" je takový jakoby úplně mimo, jako kdyby tam vůbec nepatřilo. Nevim, asi je to věc názoru.
quinux
Profil
chil
Web je celkem pěkný i když je pravda, že zvolená kombinace bílého písma a zeleného pozadí se mi zdá špatně čitelná, ale zas tak hrozné to myslím není. Čeho bych se vyvaroval, tak to jsou ty vlaječky pro jazyky. Ty poslední dvě mohou působit problémy a raději bych jazykové verze rozlišil textem.
Anonymní
Profil *
BTW k obsahu - "Proč se u zboží nezobrazují ceny? ... umožňujeme pouze našim odběratelům."
Soudím že s tímto přístupem web nové odběratele nezíská, když tito neuvidí ceny hned, bez nutnosti nějaké registrace.
quinux
Profil
Anonymní
Je to velkoobchod a v nezobrazování cen problém nevidím. Víš snad jaké jsou ceny třeba v makru, když tě tam bez registrace nepustí?
tozi
Profil
tie prihlasovacie okienka su príliš veľké, inak asi spoko :) .no at se dari ja tozi! :)
509
Profil
chil...mal by som takto narychlo zopar pripomienok skor estetickeho charakteru, ale tak to tedaaj ber... Pojdem odhora...

To logo v strede to dost hroti...opticky by to daleko vyvazenejsie posobilo v lavo na linke...

Tie vlajocky su dost velke, posobi to tak neohrabane... zmensil by som to a dal nad ram, nie az tam hore...

Prihlasovacie udaje a ten velkoobchod by som tiez prehodil..., osobne teda hlavne koli tej zltej ikonke toho kosiku, ale ludia tak ako tak, zvacsa hladaju kde sa prihlasit na pravej strane. Okrem toho je i logickejsie mat ten nazov v osi citania obrazu, ci textu. Naviac hned pod tym maz vyhlôadavanie, takze by to aj posobilo upratanejsie...

z nejakeho dovodu sa mi este nepaci ten stred s tymi obrazkami, ale teraz uz nemam cas maturovat nad tym preco..... ale drazdi to tam


Maj sa, ja nie chill, ja 509..;))))
509
Profil
a este jednavec... som zabudol... plna citatelnost tych vlajociek,.... na tom bielom pozadi to vie je bohvie co
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0