Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim,

jak to na Vas tento web pusobi?? http://fotoblog.own.cz

Jinak, nevite, jak v CSS udelat hover pro obrazy, aby fungoval i v IE. Nejak se mi to nedari. V opere i Firefoxu to facha normalne, ale IE to ignoruje...

Diky Bob
Mistr
Profil
Anonymní
Celkem to, myslím, jde, ne?
Lexter
Profil
Velice zajímavé a hlavně hezké, jen mi nápisy v logu přijdou kapku okousané, snad jejich border trochu rozmáznout a bylo by to hezky vyhlazené. Vypadá to good :)
Bubák
Profil
Anonymní
1. IE nezná barvu darkgrey;, ale darkgray;. Pro zajímavost, s dvojicí barev grey; - gray; je to podobné. Proč to tak je, nevím, je to jedna z kapitol webové archeologie.

2. Aby IE při hoveru odkazu změnil vlastnost vnořeného elementu, třeba orámování odkazu, je třeba změnit jakoukoliv vlastnost odkazu. Protože je škoda trávit čas přemýšlením, kterou vlastnost změnit, používá se "visibility: visible; ", protože se tento zápis dá přidat k téměř jakémukoliv CSS, aniž bys musel provézt další úpravu.

Zaměň:
a:hover img {
border: 2px dashed darkgrey;

}

za tyto dvě deklarace:
a:hover img {
border: 2px dashed #a9a9a9;
}
a:hover {
visibility: visible;
}
Miloš
Profil
Pár drobnůstek:
— rámečky při :hover na náhledech vypadají nevycentrovaně – může za to stínování náhledů.
— neklikací logo; i když tady je otázka, kam by vedlo, pokud by neexistovala nějaká zastřešující (úvodní) stránka.
— když se nenačtou obrázky, text v menu je bílý na bílém pozadí; na stranu druhou – když se nenačtou obrázky, co by kdo dělal na fotoblogu, že ;-)

Subjektivně nedrobnůstka:
Místo pouhého target="_blank" bych fotky otevíral v pop-up oknech (target se nevylučuje); zatím nejlepší řešení jsem kdysivá (hezké slovo, že) našel u Pichlíka.
Bylo by možné použít i takový ten velmi fešný a efektní způsob, jaký jsem poprvé viděl ve „svatyni chaosu“.
Mistr
Profil
Místo pouhého target="_blank" bych fotky otevíral v pop-up oknech (target se nevylučuje)
Také mě to napadlo.
esemeska
Profil
jednoduche, hezke
Anonymní
Profil *
Diky zanazory a napady.

to Bubak: Diky moc za pomoc s tim css, opravdu to uz funguje i v IE. Jeste jednou dikes.

to Miloš: ten efekt u te stranky, co jsi poslal je nadherny...., ale na mne zatim asi dost slozity, jsem prece jenom zacatecnik...

to Mistr: a na jake bazy fungujou ty Pop up okna???

Diky. Bob
Martinus
Profil
Opravdu krásné stránky. :)
Mistr
Profil
Anonymní
a na jake bazy fungujou ty Pop up okna???
Pop-up okna fungují na bázi JavaScriptu.

http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
tozi
Profil
menu otras, zmeň farby a pozadie takisto inak spoko :) taktiež prerob kapanek ten top
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0