Autor Zpráva
Dingo
Profil *
Zdravim, prosim o hodnoceni stranek http://www.dispenta.cz . Moc dekuji... kazdy nazor je dobry...
Miloš
Profil
Poslouchám právě muziku z winampu.
Stránka, kterou chceš hodnotit, ruší mou hudbu, protože vydává zvuky. Fuj! Hanba!
Takové stránky nehodnotím, bojkotuju je; a pokud k tomu nemám dostatečně pádný důvod, už je nikdy nenavštívím.
Lexter
Profil
Je to takové, no nedoplácané, v čem jsi to dělal v malování? moc semmi nelíbí to pozadí a není to vycentrované. zkus tomu dát nějaký border a logo. jinak nic moc nevím, co bych hodnotil.
Nox_lbc
Profil
WOW, celkem katastrofa ... a to říkám jen proto, že je mi tě líto ... co takhle to přenechat někomu zkušenému (popř. profesionálovi)?

P.S.: Z této prezentace by si u Vás nekoupil zájezd "ani mrtvej kůň bez mozku" (c) RedDwarf
Mistr
Profil
Dingo
(1) Npříklad http://www.dispenta.cz/index_soubory/Page871.php?place_id=5 - zájezd možná zajímavý, nicméně údaje o něm jsou zapsány tak nepřehledně, že asi těžko najdete klienty. Krom toho proč je hlavička jen na části stránky, ale text je roztažen po stránce celé?
(2) Postrádám klikací logo.
(3) Vhodná by byla i patička.
(4) To si mám do formuláře na stránce http://www.dispenta.cz/index_soubory/Page1073.html já sám, jakožto zákazník, přepisovat či překopírovávat údaje o zájezdu? Mně osobně to zas až tak do té míry nevadí, ale v dnešní době je to rozhodně nepraktické a neproefsionální. Krom toho, že je to zdrojem spousty chyb a kvůli překlepu může nakonec jet úplně někam jinam.
(5) Z té samé stránky jako v bodě (4) - otázku o zaslání aktuální nabídky na mail lze přeci řešit daleko elegantněji přes radiobutton, ne?
Dingo
Profil *
Díky, jsem moc rad, že jste se k tomu tak vyjádřili. Presne to jsem potreboval, web neni moje prace. Jenom bych chtel aby se k nemu vyádrilo více lidí. Jinak naprosty souhlas s tim co zde bylo psano... Dík...
Railbot
Profil
Dingo
web neni moje prace.
Aha! Tak si pro příště, prosím, přečti pravidla, protože teď asi nejednoho diskutujícího rozčílíš. K hodnocení se dávají výhradně svoje práce, dávat hodnotit cizí práci je přinejmenším neslušné.
moskyt
Profil
Dingo


stranky jsou otresne... zvuk napozadi, priserny kod generovany z frontpage, chaoticky layout... vsechno je spatne, diky cemuz je existence toho webu bezvyznamna...
tozi
Profil
no fuuuuuuuuuj :-((((((((((
Dingo
Profil *
Railbot: Ano, omlouvam se.... je mi to jasne. I kdyz slo o neco jineho. Stejne diky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0