Autor Zpráva
inocencz
Profil
Má historicky druhá stránka - a opět jako domácí úkol. Přišlo mi líto jen ji ukázat učiteli, dostat známku a šmitec. Napadlo mě že bych si ji mohl nechat alespoň ohodnotit když už jsem to stvořil.

zdenekkovar.ic.cz

Index a všechny odkazy v menu jsou naprosto shodné stránky. Jiná je až mapa webu (odkaz v pattičce) a tady bych ocenil i malinkou radu.
Stín po straně vypadá divně když končí jen tak - nevíte někdo jak udělat aby byl web vysoký minimálně jako okno prohlížeče?
Stavba je: velký vycentrovaný div s pozadím (to jsou ty přechody na krajích) a v něm je vycentrovaný užší div obsahující vlastní obsah webu.
Lexter
Profil
dost simpli i když ne tak docela, mě se to líbí, ale je to až moc jednoduché. Vác bych si prohrál s textem. vypadá jako celkově vycentrovaný a to je vůbec zlé.
inocencz
Profil
Jo jo vypadá to simply ale dalo mi to zabrat - vychytávat všechny ty chybky a to tam ještě další zaručeně jsou.
Mám to chápat tak, že na první pohled že se všechno drží v centru okna? No mohl bych rozlišit nadpisy a Ty větší nechat vycentrované a menší zarovnat doleva.
tozi
Profil
až moooooooooooooooc simplyten top dodelej
inocencz
Profil
Ono by možná stačilo hodit nějakej detailnější odrázek místo toho indexu a už by to nevypadalo tak simply - on tou svojí dvoubarevností a bílým pozadím moc nepřispívá k nějakému zdání složitosti.
tozi
Profil
Ono by možná stačilo hodit nějakej detailnější odrázek místo toho indexu
jj pravda
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0