Autor Zpráva
<>
Profil *
Zdravím a pozdravuju, prosím zhlédnite www.tupaci.unas.cz, a řeknite mi pls chyby, buggy, haluze a nedostaky. Děkuji za spolupráci :-D.
Casero
Profil
<>
Dal bych to menu bez toho bočního paddingu(myslím, že je to padding), vypadlao by to líp...jinak je to docela zajímavý barevně...
tozi
Profil
nieje čo hodnotit grafika žiadna, inak funkčnosť dobra a toto 2oo6 Michal "MIKI" radšej to daj do menu ako napr. Napíšte mi.

Ale nič moc stránka. :(
deco
Profil *
hnus
<>
Profil *
deco WTF hnus??? Já říkal, abyste mi řekly chyby, buggy a nedostatky a ne jak se ti to líbí, ty jedno defo
tozi
Profil
<>
Táto rubrika sa volá Názor na stránku a deco svoj názor vyjadril. Tak trocha sa skludni.

deco
a ked už píšeš hnus tak napíš že prečo. ale je to hnus :)

Prajem pekný den.
<>
Profil *
Může mi teda někdo říct, jak to změnit, aby to teda nebyl hnus?? Já sem programátor a ne grafik. Jo a decovi se teda omlouvám, no ale mohl napsat co by teda sám změnil. Jo tozi, ale ty sám si taky nenapsal proč :).
Dero
Profil
deco
tozi

Méně silných slov, více argumentů, pánové.


<>

Mně to připadne příliš jednolité s poměrně laciným vyjádřením textu v hlavičce. Je to wordart? Na programátora však dobrý, svůj účel vzhled splní, když si s ním ještě chvilku pohraješ.
DoubleThink
Profil *
<>
Je na snadě otázka - co chceš hodnotit? Obsah ečtě není hotový, grafika zřejmě taky ne. Že odkazy fungují? Jo - fungují, na to ale nepotřebuješ stádo testerů.

Mimochodem - tahat za každým uživatelem session, když žádná stránka neobsahuje personalizované údaje, je víc než zbytečné.
Bubák
Profil
V čem jsi ukládal hlavičku www.tupaci.unas.cz/grafika/banner.png - 213 KB (217 568 bajtů)?
I Malování vytvoří při ukládání soubor o výrazně menší velikosti.

Pozadí menu změní barvu až po najetí na text.
tozi
Profil
<>
Jo tozi, ale ty sám si taky nenapsal proč :).
sa pozri vyššie, čo som ti napisal, hned ako druhy :)

Dero
Aké silné slová? Som grafik a až potom coder a preto najprv pozerám na vizuálnu časť webu. Keď vidím že nieje čo hodnotit tak čo narobím. Alebo sa táto rubrika Názor na stránku má zmenit na Dokáž mi že mám blbý web!.


PS: moje argumenty sú vyššie, síce nič moc ale čo už .
Sid
Profil *
Myslim si, že si předvedl něco ze svý programátorský "dílny" a php asi rozumíš. Beru, že seš programátor a né grafik. Ten header s vel. 212 kb je fakt moc - Bubák má pravdu. Je fakt, když ti na stránky přijde nějaká lama s IE 5, tak se ti rozhodí layout - roztáhne se to a menu uletí dolů...Chápu, že dneska se moc nevyplatí optimalizace pro"quirkový" old explorery...
DoubleThink
Profil *
V čem jsi ukládal hlavičku

Je to pracovní soubor Fireworksu - proto je tak velký (obsahuje pracovní chunky)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0