Autor Zpráva
scrape
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Tak ahoj,
konecne som ako tak dokoncil moj web..,neni celi vo flashi ale hadam nevadi..,
tak som zvedavy co hovorite na grafiku...trochu som to prerobil od vtedy co som tu pisal.
tak co na to hovorite....kludne kritizujte,no mozete aj pochvalit ak sa da...
www.realtajak.ic.cz
dik
Plaváček
Profil
scrape

Jako umělecké dílo to jakžtakž ujde, jako web je to celé absolutně nečitelné a nepoužitelné. Bohužel nic kladného říci nemohu.
quinux
Profil
Nemůžu hodnotit, jelikož nejsem schopen přečist černý text na červeném pozadí. Je to naprosto nečitelné. Navíc jsem automaticky po spuštění stránky obtěžován nějakou hudbou, která se mi míchá do právě puštěné Sepultury, takže odcházím z webu zhnusen. :)
XXX
Profil
jj, pánové maji pravdu.. ten text neni citelny a k te hudbe - kdyz uz tam je, coz taky nepokladam za vhodne, melo by tam byt tlacitko, ktere umoznuje ji vypnout, coz je nutnost! ale graficky to jinak vypada dobre ;-)
b@rt
Profil *
jako nemuzu rict ze je to priserny ale ty fonty a animace tech buttonu sou hrozny:(
flz
Profil
pekna grafika, ale troska blbo citatelne a tazko sa v tom orientuje
scrape
Profil *
dik za kritiku...
XXX
Pre konzervativnesjsich navstevnikov tam vpravo hore je take tlacitko OFF
ak si si nevsimol...
XXX
Profil
scrape
jj, uz to tlacitko vidim, ale pochybuju, ze ho nekdo najde, kdyz bude chtit hudbu vypnout ;) Jinak k tomu: Pre konzervativnesjsich navstevnikov - tady vubec nejde o konzervativnejsi navstevniky, ale jak uz psal quinux, spousta lidi pri surfovani posloucha svoji vlastni hudbu, mezi ne taky patrim a ono to pak neni prijemne, kdyz se do toho zacne misit nejaka dalsi hudba ;)
Slejdy
Profil *
Souhlasim s nazorama co tady padly. Necitelny a hudba by se kdyz uz mela zapinat a ne vypinat. Jinak myslim, ze to neni zas tak marna snaha. Jako tenhle konkretni web je necitelnejsi nez muj flashovej. Ale treba ten pristi bude uz lepsi. Tak zkousej dal. ;)
Anonymní
Profil *
vůbec nevim o co de a co tady mam dělat..
Ok3y
Profil *
No na me to pusobi preplacanym dojmen. Sklo efekt je dobry ale vseho s mirou aby tam byl 6x je silenost. Navic barvy celkove moc tmavy a jednotlivy polozky v menu se ztraceji. V jednoduchosti je krasa...
Morasino
Profil
Špatně čitatelné!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0