Autor Zpráva
Marty
Profil
Zdravím přátelé,

dal jsem dohromady seznam CSS galerií.

Kritizujte, doplňujte seznam a odkazujte. Pěkný den...
Nox_lbc
Profil
Dikes, super nápad! Hned jsem si udelal novou "galerijní" složku pro RSS ...

P.S.: Kdybys ještě měl OPML export těch RSSek tak by to bylo ještě lepší ;-) ... ale už jsem si je shromáždil, takže vpoho ..
kohout
Profil
Za 1) je to pěkný!
Za 2) sebral jsi mi nápad :D
indian
Profil
jj taky ukradenej nápad, ale to se nedá nic dělat. Už mám záložku
dragit
Profil
Moc užitečné, díky.
Dero
Profil
Marty: Co tak RSSka těch galerií parsovat a nabízet je v podobě jednoho přehledného kanálu? To by myslím nejen mně udělalo radost.

Jinak výborný počin, děkuji.
Marty
Profil
Nox_lbc: Tak to bohužel nemám, sledovat všechny zdroje je nad mé síly :)
Dero: Ani nevíš jak dlouho jsem nad tím přemýšlel, jenže tam bude problém v technické náročnosti (velká zátěž serveru při odebírání x desítek rss a následného parsování (žádný web by se neměl ukázat 2x)).
quinux
Profil
Marty
velká zátěž serveru při odebírání x desítek rss
Nejsem žádný technik :) ale můj názor je, že když ty rss budeš parsovat průběžně nikoliv všechny najednou tak by to projít mohlo :) Opravdu to je skvělý nápad.
mila
Profil
Marty
Ani nevíš jak dlouho jsem nad tím přemýšlel, jenže tam bude problém v technické náročnosti (velká zátěž serveru při odebírání x desítek rss a následného parsování (žádný web by se neměl ukázat 2x)).
Nějaký čas to jistě zabere, ale výsledek můžeš cachovat, stačí zdroje projet třeba jednou za hodinku. Pokud by nestačil časový limit, tak to budu aktualizovat po jednom...
Mistr
Profil
Marty
Příliš se mi v Internet Exploreru 6 nezamlouvá zobrazení části Odkazujte a Copyright. Ani ten iframe. Ovšem je to jen můj dojem, Ty se rozhodni podle svého vkusu. Jinak se mi ta stránka zamlouvá, je příjemná.
Marty
Profil
Vidím, že o RSS ze všech galerií je zájem ;). Pouvažuji nad tím a promyslím další technická úskalí (zda mi hosting povolí dlouho trvající skripty, jak velká bude databáze pro uchovávání oceněných stránek atd.).

Ještě bych chtěl připomenout, že něco podobného v menším měřítku poskytuje zahraniční: http://css-galleries.com/
Jan Tvrdík
Profil
Marty
Kdyby bylo to RSSko, tak by to bylo fakt super. Fandim ti.
Dero
Profil
Marty: Máš-li k dispozici CRON, tak můžeš co tři minuty volat skript, který rozparsuje jedno RSSko. Při dalším volání vezme další... a tak pořád dokola. Taková distribuovaná zátěž je vcelku nepatrná a data by byla stále poměrně čerstvá.
sid
Profil
kvalitka...
Marty
Profil
Musím se podívat jak je to s CRONem na mém hostingu (asi si vezmu Dera jako tech. poradce ;) ) a pak si taky najít čas...
Nápad by to ale nebyl špatný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0