Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Už né ve worldu, prosím ohodnotte tuto stránku http://www.sing.1web.cz co na ni říkáte líbí se vám, co by se mělo vylepšit atd. prosím poradtte.
deco
Profil *
Jo a je mi 12. Díky
Filips
Profil
1) Neklikací logo
2) Nelíbí se mi hover u počítadla
3) Udělej lepší hover v samotném menu
4) Moc tmavé
5) Zruš běžící text

Jo a je mi 12
Mě je 15 a co jako?
Anonymní
Profil *
Filips
2) Nelíbí se mi hover u počítadla
máš pravdu ;)
djlj
Profil
Anonymní
Je tam spousta gramatických chyb. Odkaz na vysílání bych určitě umístil výš než nějaké počasí...

Jo a je mi 12.
Mně 18 ;).
HeWeR
Profil
Jo a je mi 12.
Už jsem to někomu psal, ale budiž … až ti bude o 5 roků víc, ozvy se, příjmu do týpu grafika/kodéra/programátora :o)

Co se týče webu: je tam hodně chyb, ale časem na ně příjdeš sám (většinu vyjmenoval Filips). Musím pochválit. Na 12 let je to fakt dobrá práce.
deco
Profil *
Jo 12 protože se to učim a sem začítečník, takže nehodnotte krutě.
shamania
Profil
Na dvanáct je to víc než dobré.. tady by ale stálo za zmínku zdali je to to správné co máš ve dvanácti dělat, ale budiž :)
U toho menu bych neměnil při hoveru jen levej border, ale lehce bych upravil i odstín šedi na pozadí, aby bylo vidět na co jsem to vlastně najel :) jo a většina odkazů směřuje mimo web (?!?) Jinak je to fakt celkem pěkný
Křeček
Profil *
Není to nejhorší, ale zrovna tak to není nejlepší.
Petr2
Profil *
No řek bych, že jseš pěkně ukecanej. Jinde píšeš, že je ti 10 let... Mám pocit, že si schválně ubíráš věk, abys jsme tě na ten věk všichni chválili. Řek bych, že ti je víc. Mám pocit, že to upravená nějaká šablona s přidaným headerem, že bys ve 12 letech používal angl. pojmenování tříd, to se mně nezdá...Jinak na konci máš nakopírovaný 2x navíc ukončovací tagy.
ZIMINIX*
Profil *
Hodně toho bylo vyjmenováno, ale taky ještě něco přidám. Chybí ti meta tagy(to kódování a jazyk obsahu nepočítám). Fakt nechápu proč odkazy vedou někam mimo když obsah cílového webu nemá s titulkem odkazu vůbec nic společného. Ten běžící text je nemoderní :) A zdá se mi divné proč používáš


Mě je 13 a mám na kontě teda lepší reference.
ZIMINIX*
Profil *
Sry, sem si to omylem odklikl. Pokračování...

externí styl pro IE když ten v tom nemůže dělat žádný nepřežitelný odchylky. A co se mi zdá divný - je to můj názor, nejsem si jistý, tak mě nekamenujte - že používáš pořád jen třídy a žádný identifikátory.
ZIMINIX*
Profil *
A u odkazů ti chybí popisky to jen taková drobnost :)
deco
Profil *
Jo tak ukažte vy vaše weby chci vidět když takhle kritizujete.
HeWeR
Profil
Křeček
Velmi hodnotný příspěvek. Opravdu.

ZIMINIX*
Chybí ti meta tagy
Jaké meta-tagy ti tam chybí? Já bych řekl, že tam chybí snad jen description. Myslím, že je to čistě na autorovi webu. Nepovažuji to za chybu.

deco
Jo tak ukažte vy vaše weby chci vidět když takhle kritizujete.
Chceš slyšet hodnocení, a nebo se účastnit v soutěži "Kdo z nás všech má nejlepší web"? I člověk, který v životě neudělal jedinnou stránku ti může dát cenné rady a naopak člověk, který je ostřílený web designér toho moc neřekne.

A jen tak mezi náma. Většina kritiky, která tu byla napsána, je pravdivá.
Petr2
Profil *
HeWeR promluvil k Decovi velice moudře, za to dávám bod, kdyby to šlo ;-) Člověk nemusí tvořit weby, ale takový rádce nebo korektor udělá taky nezanedbatelnou službu
deco
Profil *
Tak jo no mě se web líbí a nebudu ho měnit
hugo
Profil *
no tak proc ho davas do kritiky?
David Smrž
Profil *
deco musim rict ze sem si myslel ze s vekem kecas, ale podle toho co tady rikas sem si jisty ze nekecas a mozna sis i par let pridal :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0