Autor Zpráva
indian
Profil
dělal jsem optimalizaci stařičkého layoutu, požadavek byl maximální zachování původního grafického zpracování, tak do toho se prosím moc netrefujte, je opravdu hodně starý, ale možná vážně není tak špatný. De mi hlavně o technickou část věci.
theodora

indian
Dero
Profil
Poctivá řemeslná práce, snad odpustíš, když ten web nebudu blíže zkoumat.

Přispívám do tohoto vlákna jen proto, abych Tě poprosil o smazání odkazu na Tvé webové studio. Vlož jej třebas do svého profilu, kam také patří, ale prosím - zachovej nepsaný zvyk této diskuse a nevkládej jej do textu příspěvku.
Dero
Profil
Omlouvám se, omylem jsem při mazání spamu smazal i Mistrův příspěvek, který zněl:

Mistr říká:

indian

(1) Přemýšlím nad kontrastem písma vůči pozadí. Což my, co (zatím) relativně doře vidíme, to ještě přečteme, ale takoví spoluobčané se všelijakými vadami zraku mohou mít u předkládaného webu potíže. Zamysli se, prosím, nad tím.
(2) Proč je ve stránce http://www.theodora.cz/?l1=zakazkove-prace-vyroba-atelieru-theodora položka oděvy oproti ostatním psána s malým počátečním písmenem?
(3) Nevím, zda je vhodné mít ve stránce dvě menu a obě na stejjné významové úrovni. Jedno "pod" logem a druhé napravo od loga. I nad tím bych popřemýšlel.
(4) Ze svislého menu nefungují některé odkazy, ale o tom zřejmě víš.
indian
Profil
(1) Přemýšlím nad kontrastem písma vůči pozadí. Což my, co (zatím) relativně doře vidíme, to ještě přečteme, ale takoví spoluobčané se všelijakými vadami zraku mohou mít u předkládaného webu potíže. Zamysli se, prosím, nad tím.
(3) Nevím, zda je vhodné mít ve stránce dvě menu a obě na stejjné významové úrovni. Jedno "pod" logem a druhé napravo od loga. I nad tím bych popřemýšlel.


jak psal jsem psal na začátku - "dělal jsem optimalizaci stařičkého layoutu, požadavek byl maximální zachování původního grafického zpracování, tak do toho se prosím moc netrefujte, je opravdu hodně starý"
takže snad při dalších úpravách

(2) Proč je ve stránce http://www.theodora.cz/?l1=zakazkove-prace-vyroba-atelieru-theodora položka oděvy oproti ostatním psána s malým počátečním písmenem?

To je moje nedbalost přesně takové věci jsem potřeboval slyšet už je to v cajku. Stejna chyba byla ještě v "Bytový textil".

(4) Ze svislého menu nefungují některé odkazy, ale o tom zřejmě víš.

nevím, nemůžu si pomoct mě to funguje, a ve všech prohlížečích, mohl by jsi napsat které odkazy nefungují, a třeba v jakém prohlížeči nebo vůbec něco bližšího, totiž ve statistice vidím, že to dokážou projít i roboti a v telefonu mi to funguje jak s operou mini tak s interním prohlížečem - nokia. Samo že v PC mi to jede taky. Tak nevím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0