Autor Zpráva
Pery
Profil *
kritika http://dinosaur.wz.cz/pokus/index.html
Malidian
Profil *
Moc velký úvodní obrázek, bmp je nesmysl, ale jo, jinak.
tozi
Profil
pekne ujde to jednoduche,trocha zubkovane ale spoko
Mistr
Profil
Pery
Máš evidentně rád ohnuté rohy. Ale budiž, nic proti. V pravém sloupečku bych upravil nápisy TEL: na Tel.: a FAX: na Fax:. Co bys ovšem měl udělat zcela jistě, i když nebudeš písmena zmenšovat, je zapsání čárky za "Tel". Proč? Protože tam patří, neb shluk písmen "Tel" je zkratka od slova "telefon".
Sid
Profil *
Myslim, že je to pěkně slazený barevně. Ten header je pěknej. Akorát ten zelenej hover v menu se nehodí - jinou barvu. Jinak je to dělaný po staru v tabulkách a quirku, ale zas není pak problém se zobrazením ve starých IE ;-)
Dain
Profil
Jo mně se to taky celkem líbí, dobrá práce, akorát mi přijde trochu zvláštní (neříkám špatné) ten tečkovaný okraj u těch rámečků uprostřed. Zvláště když tam je ten náznak otočeného listu v pravém horním růžku, tak to působí divně, když ten border pokračuje. Ale jinak jak už řekli je to hezky sladěný barevně, tu zelenou bych dal třeba jen jiný odstín, né tak "nepřírodní". a nebo u ní ubrat sytost. možná ale ne, zkrátka si s tou barvou trochu pohraj ;)
dj tuner
Profil *
jaks tam dal to menu?
tozi
Profil
dj tuner

asi takto

<tbody><tr>
<td height="25"></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="Úvodní stránka" href=".html">&nbsp; &nbsp; Úvodní stránka</a></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="Aktuality" href=".html">&nbsp; &nbsp; Aktuality</a></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="Informace" href=".html">&nbsp; &nbsp; Informace</a></td>

</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="odkaz" href=".html">&nbsp; &nbsp; odkaz</a></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="odkaz" href=".html">&nbsp; &nbsp; odkaz</a></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="odkaz" href=".html">&nbsp; &nbsp; odkaz</a></td>
</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="odkaz" href=".html">&nbsp; &nbsp; odkaz</a></td>

</tr><tr>
<td style="background-color: rgb(213, 184, 118);" class="menu" onmouseover="this.style.backgroundColor = '6AAC26'" a="" onmouseout="this.style.backgroundColor = 'D5B876'" height="25"><a title="Optimalizace" href=".html">&nbsp; &nbsp; Optimalizace</a></td>
</tr><tr>
<td bgcolor="#d5b876" height="25"></td>
</tr>
</tbody>


:))))


Pery
len nechápem prečo vkladaš farby takto rgb(213, 184, 118) a nie v takomto zápise farieb napríklad #666666, a ešte prečo si to rovno nenaštýloval v CSS? :(
DJXjozin
Profil *
Abych pravdu řekl ta stránka je pro mě dost hrozná na voči.
Přehlýdnem rohy který už vyšly z módy a půjdem k menu. To abych pravdu řekl vypadá dobře k designu ale hover? Zelená fuj blé....
Docela sem se zasmál když sem viděl že žádná tabulka nezačíná a přitom dvakrát končí no nevím nevím jestli je to validní =o))))
Pery
Profil *
tozi
Nevím kde jsi vzal tohle: style="background-color: rgb(213, 184, 118), protože to tam nemám :o)

DJXjozin
Docela sem se zasmál když sem viděl že žádná tabulka nezačíná a přitom dvakrát končí no nevím nevím jestli je to validní =o))))

A mohl bys mi říct prosím kde mi tabulka nezačíná a přitom dvakrát končí??
Petr2
Profil *
No Pery, máš tam "seky" ve zdrojáku. Podívej se do zdrojáku pořádně a jestli to nevidíš, podívej se na validátor a tam ti ty chyby vypadnout (neukončený div-y, chybý <tr>, ukončený strong-y, který nejsou otevřený). A ta konstrukce s "this.style.backgroundColor" je divoká. Kdysi sem jí používal, když jsem neuměl css, ale když se ho doučíš, zjistíš, že je to jednodušší ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0