Autor Zpráva
sid
Profil
Jestli máte chuť pisněte něco o tomhle sajtu www.ematrace.cz
Css není validní, některé prvky co tam mám prostě w3c nevezme, ale já je tam chcu :-))
...navíc zmínka na jakpsatweb urychluje indexování ... takže tak
HajekJirka
Profil
Dobrý den,
nějak jsem nepochopil tuto větu: ...navíc zmínka na jakpsatweb urychluje indexování ...
Myslíte tím, že si vybudujete "zpětný odkaz"?

Jinak stránky se mi na první pohled líbí.

Jiří Hájek
Inpocasi
Profil
Hm, hodně mi tam vadí ten druhý pusuvník, na první pohled jsem si ho ani nevšiml
quinux
Profil
sid
Ten světlý pruh uprostřed webu výrazně snižuje čitelnost.

Celkově by se to vzhledem k množství obsahu dalo shrnout do jednostránkového webu, což by bylo podstatně přehlednější.

Jinak tím odkazem zde nic neurychlíš. ;o)
Tester
Profil *
Designově to působí pěkně, ale zdá se mně, že je tam moc modrý barvy, není to výraznější, jenom odstíny. Nemám barevnej cit, tak to bohužel neřeknu :-( Není mně jasný v pravým horním rohu to klikací tlač. ematrace.cz. Vždyť máš přece klikací logo. A když mrknu do zdrojáku, tak samý divy, ani jeden odstavec p. Sémantika sice nula, ale zas účel splní prostředky - máš to pěkný i v IE 5.
tozi
Profil
fakt ten pružok uprotred tam vadi, a suhlasim aj stym že by to malo byť na jednu stranu bez posuvniku.Posuvnik je zbytočný.Inak celkom pekne len ten sivy hover v menu tam nepasuje, skôr by som skúsil niečo farebnejšie.Ako tak pozerám, ten pásik ani tam nebude vadiť keď bude stránka bez posuvníka.
filip186
Profil
Na tu tmavě modrou se blbě kouká.
Mistr
Profil
sid
(1) Velmi špatně čitelný.
(2) Chybí klikací logo. Respekrive ono tam je, jenže když na něj ukáži myškou, nezmění se mi její ukazatel ze šipky na ručičku a to je, myslím, chyba.
(3) Postrádám hover u odkazů v levém menu.
(4) Zapřemýšlel bych nad psaním odkazů žlutou barvou. Jsou příliš výrazné oproti ostatnímu textu. Prve jsem se domníval, že se jedná o upozornění na nějaký výjimečný výrobek.
Blackshadow
Profil
ta zlta farba.. no ok.. ale Hover na odkazoch, nejakou ciernou ?? na tmavomodrom pozadi ?? to som neprecital... a tom teda riadne kukal, ale je to necitatelne
Tester
Profil *
Mistr
(2) Chybí klikací logo. Respekrive ono tam je, jenže když na něj ukáži myškou, nezmění se mi její ukazatel ze šipky na ručičku a to je, myslím, chyba.

Tohle dělá jenom v IE. V FF a Opeře je to ok. Ono i v menu to neukazuje ručku nad odkazama. Ale zas jenom v IE a ten já nepoužívám, tak sem si toho dřív nevšiml. Sid sice použil style pro IE cursor:hand, ale ten se nechytl. Řek bych, že je to tím span-em v logu. Dal bych ho pryč a to id rovnou do linku.
shamania
Profil
Menu vypadá lehce - provzdušněné.. odstranil bych posuvník a přidal stránce patičku, která by mohla vypadat právě, tak lehce jako to menu.. Jinak bych možná zkusil upravit kompresi některých obrázků.. třeba ty kulaté rohy v menu jsou strašné :(
Mistr
Profil
Tester
Díky za rozvedení mého postřehu či poznámky.
tozi
Profil
sid


tak tu to vidíš nedostatočne dotiahnutý web :(
sid
Profil
tozi

..nedotažné .... máte recht, až bude čas budu to muset poléčit
DoubleThink
Profil *
Menu vypadá povědomě
www.windowsvista.com
tozi
Profil
DoubleThink

tak toto je brutál :))))) , skoro rovnake len dotiahnute dokonca :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0