Autor Zpráva
Norbert Pelc
Profil
Prosím zhodnoťte
Tento web
Anonymní
Profil *
No je to dost chudé...chybí tomu dynamičnost ,když už je logo jen prostý text,proč je udělané jako obrázek ?, nějaký hover by odkazům neuškodil-celkově mi připadá ,že celý web trvalo udělat 20 minut...
Nox_lbc
Profil
1) velmi ... velmi jednoduchý design, pokud by se to vůbec designem mohlo nazvat ...
2) myslím, že kombinaci černáמlutá už odzvonilo, ale asi se mýlím ;-)
3) proč máte odkaz na diskuzi, která ještě "není hotová"
4) proč je "logo" Autoweb obrázek ? Kvůli vyhlazenému písmu ? Ale jděte ;-)
5) fotografie v galerii nejsou moc krásné, myslím originály ... malé rozlišení, malá kvalita ... a vozy nejsou pojmenované
6) Kontakty ... pěkné uvádět fotografii a celou adresu ... vidím, že jsi celkem mladý .. přepínám do módu tykání ;-)
7) V download sekci je odkaz nečitelný (je tmavě modrou barvou) ... u odkazu na soubor bych doporučil uvádět velikost souboru ...
8) Odkazy jinam ... vidím že veškeré odkazy máš dost tmavé ... je to nečitelné ...

Celkem to jde, předkpokládám, že je to tvá první práce ;-) ... BTW: Nečísluj návštěvníky ;-)
Norbert Pelc
Profil
Nox_lbc
Celkem to jde, předkpokládám, že je to tvá první práce ;-)
No právě že druhá.
Jo ty odkazy zlepsim
Tester
Profil *
"Textové Logo" logo je ve formátu png, takže průšvih v IE (neumí průhlednost), vypadá to ještě hůř (použij jpeg)... Ta tabulka ve zdrojáka pro menu je zbytečná, pokud chceš dělat beztabulkovej layout (xhtml). Jinak je to moc chladný ta černá, změň barvy od základu, třeba modrou tapetu (obrázkovou), ta by k tomu Bmw mohla sedět ;-) A o těch odkazech bylo už tady řečeno.
Chamurappi
Profil
Reaguji trochu mimo téma na Testera:
pokud chceš dělat beztabulkovej layout (xhtml)
On snad nějak souvisí beztabulkový layout s XHTML?

Reaguji na Norberta Pelce:
1) Rozvržení bys mohl udělat bez tabulek.
2) Kód by mohl být v HTML.
3) Menu bys mohl dát sémanticky vhodného <menu>.
4) Hlavička v poloprůhledném PNG není moc dobrý nápad, jsou prohlížeče, které alfakanál nepodporují (třeba Explorer 6 a starší).
5) Hlavička by měla odkazovat na úvodní stránku. Je to dobrý zvyk.
6) To menu není příliš konzistentní. Zpočátku jsem si myslel, že když jsem vybral Galerii, tak je levé menu podmenu Galerie (letmo jsem zahlédl Veterány a „<< zpět“), až po chvíli mi došlo, že „<< zpět“ = „Úvod“. Doporučuji levé odkazy sjednotit a pak i vyznačit aktuální položku.
7) Užitá žlutá vypadá moc obyčejně a jednolitá černá také. Na kombinaci žluté a černé není nic špatného, jak naznačoval Nox_lbc -- zrovna nedávno tu byl podobně barevný web a sklízel uznání. Stačí ty barvy trochu posunout, aby nebyly vytažené z výchozí šestnáctibarevné palety, a dodat nějaké obrázky (nejjednodušší jsou jemné přechody).
Tester
Profil *
Chamurappi, ty abys nechytal za slovo :-) Když se to Norbert pokoušel dělat v xhtml, tak sem ho při tom nechal. A s tím sémantickým <menu>, myslim že by Norbert měl "vypilovat" vzhled a zbavit se tabulek a pak se až vrhnout na sématiku webu...
dj tuner
Profil *
hele fakt dobrá stránka jen mi poraď jaks tam dal tu menu tabulku
dj tuner
Profil *
je tam nikdo?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0