Autor Zpráva
Jakub
Profil *
Prosím co vy na to? Chyby, design, obsah atd...
Hlavička a úvodní stránka (index) ještě nejsou kompletní. Jejich design dodělám až budu mít k dispozici potřebné materiály...
Určitě budete mít spoustu připomínek k tomu, že všude cpu tabulky. Je to kvůli tomu, že jsem musel tyto stránky udělat v extrémně krátké době (Welsch přestoupil z Bostonu do Clevelandu) a s pozicováním nejsem ještě takovej kamarád, abych to stihnul včas...takže časem to předělám....
Tak do mě:-)

http://welsch.wz.cz/
mat
Jakub

když už ripuješ (tedy kradeš) design http://www.nba.com/cavaliers/ - tedy oficiálních stránek Welschova klubu - nedávej na svůj web na ty stránky odkaz...

tím je řečeno vše - promiň, ale doporučuji smazat, začít znovu, použít vlastní hlavu a vlastní nápad...
Marty
Tak tedy:
1)říkal jsi, že jsi měl málo času na děláni layoutu, proto nebudu hodnotit zdroják, v budoucnu by se ale měl trochu vyčistit(do externích css, od tabulkek)
2)na tu úvodní stránku s reklamou bych dal nějaké informace, aby se uživatel, který příjde poprvé, věděl o co jde
3)hover u odkazů v hlavním menu nalevo je v kombinaci s pozadím velice nevýrazný, zrovna teď mi na obrazovku svítí slunko, a když na ten odkaz najedu tak "zmizí"
Jakub
Profil *
Tak jsem se pokusil změnit hover...ze šedé na bílou, ale moc tomu nefandim...
co takhle ho vypustit úplně?
Marty
No já bych spíš doporučil to předělat do grafiky, která vzejde z tvé hlavy.
ronnie
Ano ty stránky jsou naprosto celé zkopírované, myslím, že diskuzi by bylo vhodné uzamknout dokud autor neudělá stránky vlastní.
mat
ronnie

nechme mu ještě možnost k vysvětlení... zamknout téma se nechá vždycky...
Jakub
Profil *
Vysvětlení je naprosto jednoduché...Udělat stránky za 3 dny není sranda...A teď vážně nemám moc času na to abych je dělal úplně nanovo. Tak jsem udělal to, že jsem si vzhled půjčil od jinud...Ale zase na druhou stranu..nezkopíroval jsem od nich nic.. Všechno co jsem na stránky dal tak jsem si poctivě vyrobil ve photoshopu..tak aspon částecná výmluva...
je těžky předělat stranky, když na celém internetu existuji dvě fotky welche v dresu cavs...až se obejví, tak muze renovace pokracovat....
Martin Kuželka
Jakube, nikdo tě nenutil udělat web za 3 dny, myslím, že je to hloupá výmluva. Teď si dovolím toto téma uzavřít, pokud mat bude chtít ještě něco dodat, může si ho otevřít.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0