Autor Zpráva
Jericho
Profil *
Ahoj, co si myslíte o mých stránkách? :) Http://jericho666.wz.cz
ronnie
Profil
Jericho doporucuji si precist
tuto diskuzi, mas tam nekolik chyb, ktere by jiste slo velmi rychle opravit.
Predevsim se zamer na kontrast popredi a pozadi, dej pryc ten spodni posuvnik, odstranil bych vyskakujici okna...
Hadžim
Profil
Když vstoupím, a kliknu na počítadlo top listu, tak se mi tvoje stránky začnou otvírat znova uvnitř tvých stránek (Prostě v místě kde má být obsah se mi znova načte celá hlavička, ...), jinak se mi nelíbí fixní výška okna...
Fred
Profil
Když mají thumbnaily skoro 200kb tak mi vždycky naskakuje husí kůže vzteky. To to nejde zmenšit softwarově, nebo co? Třeba http://jericho666.wz.cz/Fotogalerie/Beame/
Fred
Profil
Obrázky na té stránce mají 829,8 kb , to vědět v životě tam nevlezu
Jericho
Profil *
Fred: Njn... :) To máš modem, či co?
Fred
Profil
Mám wifinu, levnou ale pomalou 80kb . Mít modem tak mě ta sranda stojí počítatelné peníze, tedy korunové položky, možná kdybych si ty galerie prohlédl všechny měl bych to za dvacku :-(
freedas
Profil *
jo jo, je to velke, mam take wi-fi 80ku, ale je to silene, se lidi uz nevrati
freedas
Profil *
delat nahledy z normalni velikosti a zmensovat je img width=xx, to bych vrazdil
Glacier
Profil
na to že je na první stránce jen Vstupte tak se to načítá nepřiměřeně dlouho (a to mám 256kb)
mat
Profil
nebudu se vyjadřovat k obsahu a kódu, jen dvě poznámky:

- ten firefoxí obrázek na indexu, to má být jako co? Má tam nějaký význam?

- šedé písmo na šedém podkladu - pokud si někdo rád kazí oči, proč ne, ale bylo by lepší zvolit podstatně větší kontrast mezi barvou písma a barvou pozadí
Kráťa
Profil
Mě se ten obrázek "firefox" nezobrazil vůbec.
Navrhuji, udělat černé písmo na černém pozadí a do patičky si klidně napsat Kontrast valid. :-)
ax123
Profil
Otevřu stránku a nic, o čem to je? CO je hlavním cílem stránky?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0