Autor Zpráva
shamania
Profil
Už je to dýl co jsem to dodělal, ale klient to pořád nějak chce ještě upravovat a tak, takže přišla řada i na vás.. na kritiku :)
Co vy na to? mihalka.net btw: peníze rovná se tisíc korun :)
tozi
Profil
pismo hore v top grafike nepasuje,ani tie hodinky tam nejak neidu, zbytočnosť,inak asi spoko
Malidian
Profil *
Mně se to líbí. :)
moskyt
Profil
shamania

- jsou pouzite absolutni jednotky velikosti pisma, pismo nelze zvetsit
- odsazeni nadpisu v hlavnim obsahu je ruzne u odstavcu a seznamu

<!--[if lte IE 6]></td></tr></table></a><![endif]-->
</li>
<li>
<a class='drop' href='?str=hotove-prace&amp;kategorie=2'>Přprava<!--[if IE 7]><!--></a><!--<![endif]-->

- co je to za hruznou konstrukci? , podminene komentare bych dal do samostatneho stylu. Tady to lze navic resit bez nich, nechapu proc ty tabulky...
- myslim, ze by bylo vhodnejsi dat Nejnovejsi prace do bocniho sloupce
- kod neni validni, jsou tam neuzavrene tagy, misto <SCRIPT LANGUAGE="JavaScript"> dej <script type="text/javascript">, tag <div class='hodiny'> mas v tagu h1, nelze vnorovat blokove prvky, misto div dej span
- v IE5.0 a IE5.5 je rozhozeny design
- po vypnuti obrazku zmizi hlavicka i vcetne sloganu
- ve stylopisu mas prazdne nektere definice, nechapu proc
- stylopis je hodne "nabobtnaly" treba misto margin:0px 0px 0px 60px; staci margin:0 0 0 60px; ...atd.
deco
Profil *
mě se to hodně líbí nic bych neměnil
Anonymní
Profil *
jaký RS jsi použil?
shamania
Profil
moskyt:
Děkuji za postřehy a určitě to podle nich trochu upravim, ale..
-Co se týče té "hrůzné konstrukce", tak to je výsledek dvoudeního pátrání se po funkčním několika-úrovnovém hover menu založeném čistě jen na css, takže tak.
-Ty prázdné definice ve stylopisu jsou výsledkem práce - web je vlastně pořád rozpracovaný.. samozřejmě to zmizí
-s tim nabobtnalym stylopisem plně souhlasim a stydim se za to.. já ale potřebuju mít všechno jasně napsané a proto si radši napíšu vždycky novou třídu než, abych třeba nakombinoval už dvě vytvořené a tak. To samé platí o "margin:0px 0px 0px 60px; staci margin:0 0 0 60px;"

Jinak díky za přípomínky i vám ostatním!

Redakční systém? žádný.. "programováno na míru" :)
Inpocasi
Profil
Ikonka toplistu je hrozná (kdy už to přestanou weby používat :-()
mila
Profil
V každém případě bych místo „Vítejte na mých internetových stránkách“ raději napsal čím se zabývá. Kdybych se nepřinutil přečíst první odstevec, tak vůbec nevím, co web prodává. Základní poučka: uživatelé web nečtou, ale prohlíží. Mimojiné to bude jistě lepší i pro seo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0