Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Co si myslíte o této části webu: http://www.in-pocasi.eu/predpoved-modely/GFS-srazky-evropa.php . Layout je zvětšen kvůli velikosti obrázků. Spíše než o design mi jde o použitelnost. (nečitelné písmo pod časovou stupnicí modelů brzy odstraním)

Děkuji
Mistr
Profil
Inpocasi
(1) Design této stránky se výrazně liší od designu ostatních stránek webu.
(2) Stránka obsahuje takové pravopisné čuňárny... například slovo Předpověďi Takové chyby shazují jinak možná zajímavý web pro fandy počasí.
Tester
Profil *
Takže použitelnost říkáš. No, samý divy a spany, splní sice účel a chodí to v poho aj v IE 5, ale trpí trošku sématika. Vidím tam iframe na hlasování. Měl bys změnit doctype na transitional kvůli chybám a navíc xhtml 1.1 deklaruješ jako pouhý text místo aplication/xhtml+xml (stejně ti xhtml 1.1 nic nepřinese). A kódování bys mohl dát unicode (utf-8), jestli to má být "portál" na počasí. Jinak rozhodně zajímavej web o počasí, škoda že nebyl před 10 rokama, kdy sem se o počasí zajímal :-)
Inpocasi
Profil
Mistr
Předpověďi je fakt hrozné (ještě jsem to po sobě pořádně nečet), ale těch "inteligentů" je víc: http://www.google.com/search?q=P%C5%99edpov%C4%9B%C4%8Fi&hl=cs&lr=&sta rt=0&sa=N
Mistr
Profil
Inpocasi
Jak se dívám, máš sice pravdu, že nejsi raritou, nicméně nemusíš patřit mezi ty, kteří mají na webu texty s chybami, že?
Baku
Profil *
Testt)
<a href="http://www.travelbaku.com">Baku Hotels</a>
Baku
Profil *
Sorry )
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0