Autor Zpráva
fajzen
Profil *
Prosím o ohodnotenie stránok fajzen.own.cz.
Viem, že som nedodržal všetky (alebo väčšinu? :) ) štandardov...
Taktiež som zistil, že v Opere9.01 robí problémy skrývanie textu (uživateľom Opery sa ospravedlňujem)...
Smelo do mňa, budem vďačný za akékoľvek názory :).
Ďakujem
tozi
Profil
no fuj to čo je, nieje čo hodnotit, aspon čo a týka grafického prevedenia (lebo žiadna grafika nieje) :)))

inač vždy ked kliknem na nejaku položku v menu tak sa otvorý nové okno dost to lezie na nervy :(

inak do kodu veľi kecať nebudem lebo niesom žiadny brutal coder, ale mohol by si mi poslat kod toho chatu? mt.design@szm.sk diky :))
fajzen
Profil *
1. nechcel som tam dávať veľa obrázkov, aby bola stránka čo najmenšia, podľa teba musí byť stránka preplnená obrázkami???
2. do nového okna sa otvárajú len diskusie a chat...
3. no neviem, po tvojej reakcií nemám moc chuť ti pomáhať... ale hej, pošlem, neskôr :)
ja zas nie som žiadny brutal grafik...
tozi
Profil
chapem že nechceš tam hádzat veľa obrázkov ale dá sa to vyriešit aj vkusnými farbami a nejakým logom niekde hore. CSS je cesta. :)

ja zas nie som žiadny brutal grafik...
tak sa možeme dohodnut a ja spravim vizuálnu časť :)
DaVit
Profil *
Je neviem ale je tam len zelené menu a šedý obsah...design neni nič moc.
Daj tam aspoň logo....
Anonymní
Profil *
Fuj! Otrasný kód a ešte otrasnejší design. Tí čo nemajú žiadne umelecké vlohy a chýba im kreativita nech radšej prenechajú tvorbu webu odborníkom.
fajzen
Profil *
myslíš takým, ako ty? čo sa nevedia ani podpísať?
asd
Profil *
asd
jasmin44
Profil *
trapas minoš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konta platačnik , džugeres mančiarus ,fajčiaros, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hustíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

a nekecaj lebo bitku bitku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????
koudi
Profil
jasmin44
Vskutku zajímavý názor.
"Hele, tato diskuze je otevřená pro všechny a tvým příspěvkem bude odteď jen mlčení."
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0