« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím Vás všechny o porovnání a ohodnocení těchto dvou webů.
http://www.lipniknadbecvou.eu/
http://www.lipnik.info/
DJXjozin
Profil *
Pro mě jsou lepší ty druhý stránky není to tak přeplácaný
hugo
Profil *
lipnik.info, vypadaj tak jako vic informacne a profesionalne. akorat ten tabulkovy layout...
Petr2
Profil *
Ty první s *.eu doménou vypadaj trošku amatérsky, dělají to hlavně ty tlačítka v menu a ty barvy. Ty *.info jsou prezentační mětský portál v php a slušným kódem. Tabulek v layoutu moc není, převažuje tableless a připomíná mně to městský weby, který se dají na netu najít. Však je deklarován Transitional doctype a to já to beru ;-)
Anonymní
Profil *
Tabulek jsem si vědom, ale ještě jsem se nedokopal k tomu to předělat. :)
mirek www.lipnik.info
xh
Profil *
lipnik info - stránky možná na první pohled profesionálně, ale nic zvláštního tam není - po obsahové stránce, naproti tomu http://www.lipniknadbecvou.eu/ vypadá trochu amatérsky, ale jen na první pohled. Po obsahové a designové stránce tento web jednoznačně vede. Navíc zde mají daleko více kvalitních fotek, no a to TV zpravodajství, tak to je pecka! Díval jsem se na některé a fakt na slušné úrovni! Taže mohu jen pochválit. Můj celkový dojem? Podle toho co jsem vyčetl v diskuzích, tak se zde jedná hlavně o konkurenční boj. Jak jsem pochopil z těch příspěvků, tak web http://www.lipniknadbecvou.eu/ spravují tito lidé asi za vlastní peníze? tudíž klobouk dolů. A podle těch příspěvků z lipnik info lze jen vycítit dost velkou závist a zášť, skoro bych řekl štvavou kampaň. No to je můj názor. Jednoznačně dávám bod webu http://www.lipniknadbecvou.eu/ !
Anonymní
Profil *
Takže jsem z diskuse pochopil, ze anoanym, co sem dal to porovnani, je onen Mirek, ktery je autorem stranek www.lipnik.info a chce v konkurencnim boji uspet tim, ze jeho stranky maji kvalitnejsi kod, ano? Takze nebudu opakovat to, co tu uz bylo napsano. Ano kod ma kvalitnejsi lipnik.info (mozna i tim, ze jedou na jiz vytvorenem RS a nevim, do jake miry se Mirek podili na jeho vyvoji) a obsah zase lipniknadbecvou.eu, coz je zrejme tvoreno ve FronPage (dle kodu). Osobne bych ale i presto hodnotil lepe lipniknadbecvou.eu, protoze jde-li o informacni weby, jde hlavne o obsah. Pokud tedy neni vzhled a provedeni stranek uplne k nicemu a to jak je videt slabinou ani u jednoho webu neni.
Cisty kod je opravdu pro odborniky programatory, kteri maji cas se v tom stourat, ale pro obycejneho navstevnika je rohodujici obsah, vzhled a funkcnost. Z uzivatelskeho hlediska tedy lipnik.info velmi zaostava za lipniknadbecvou.eu.

PS: jinak zajimava diskuse ke kamerce na lipniknadbecvou.eu .... obe strany to jaksi prehaneji. Jedna se zavisti, druha s nevrazivosti. Obe strany by se mely trosku krotit.
Anonymní
Profil *
Z pohledu uživatele - http://www.lipnik.info/ - naprosto strohé, ani slané, ani mastné, nelze to přirovnat ani k běžným informačním portálům. Snaha dát spoustu funkcí, ale vše ztrácí na přehlednosti. Z pohledu programátorů budou asi tento web hodnotit lépe, když je v PHP, ovšem ti již dneska není žádná díra do světa ... Takže mé hodnocení průměrné.

http://www.lipniknadbecvou.eu/ - ano, jak již tady bylo psáno, web je tvoren pomocí html - asi FP (k tomu by se třeba mohl vyjádřit autor nebo autoři? tohoto webu), na druhou stranu je to jen důkaz toho, že i v html a v FP lze vytvořit uživatelsky přívětivé, přehledné a plně funkční. Navíc kladně hodnotím snahu autorů zakomponovat do html i prvky modernějších technoligií - viz např. inzertní systém, nebo také počítadla u článků a diskuze k článkům. Je vidět, že si vše tvoří sami, tedy nic nepřebírají.

Můj celkový dojem? Jednoznačně pro uživatele vede http://www.lipniknadbecvou.eu/ - i díky velmi vkusné grafice, velmi pěkné navigační menu, i to panorama v záhlaví velmi krásné.

Pozorně jsem si přečetl i diskuzní fóra, a jestli jsem to dobře pochopil, tak oby tyto weby se spíš snaží trumfovat, plně nechápu oč tam jde, ale z toho mála jcem pochopil, že provozovatel lipnik.info se snaží všemožně zdiskreditovat práci webu http://www.lipniknadbecvou.eu/ . Docela by mě i zajímalo, který s provozovatelů toto hodnocení vlastně zadal...

Jinak držím palce provozovatelům http://www.lipniknadbecvou.eu/ a ať to tady zadal kdo chtěl tak dík za dobrý tip na pěkné webové stránky - už je mám mezi oblíbenými!
Anonymní
Profil *
Ano, je to tak. Mirek = www.lipnik.info Chci získat nestranný pohled dna věc.
A teď k věci, jsem rád že stránky působí profesionálně, sám se považuji za amatéra (milovníka programování a internetu) a ani nesměřuji k profesionalitě.

Kvalita kódu je dána především RS, mým cílem není vyvíjet redakční systém ale informační web. Původní kód už jen vylepšuji a přetvářím k obrazu svému.

"Je vidět, že si vše tvoří sami, tedy nic nepřebírají."
Hmm, to je zvláštní, netušil jsem že tohle je tak důležité. Zamyslím se nad tím.

Sám PHP považuji PHP za tahouna světového internetu a pokud tomu tak není, rád se nechám poučit. Můžeme o tom diskutovat.

Co se týká přehlednosti, napište prosím jak to myslíte, v čem je zakopaný pes?

mirek
www.lipnik.info
Anonymní
Profil *
Ahoj, tyty stránky tohoto formátu též podporuji. Sám vlasním stránky o svém městě a myslím, že je to dobrý nápad. Grafické provedení se mi líbilo. Jen jsem tam uviděl menší chbyčku vložení ankety. Jinak nic.
Petr
Profil
Ahoj, tyty stránky tohoto formátu též podporuji. Sám vlasním stránky o svém městě a myslím, že je to dobrý nápad. Grafické provedení se mi líbilo. Jen jsem tam uviděl menší chbyčku vložení ankety. Jinak nic.
L.L.S.S.
Profil *
Pro mne jsou daleko přehlednější první stránky (www.lipniknadbecvou.eu) Pokud jsem Vás zklamal tak pardón, ale je to pravda.Také jsou daleko lépe zpracovávány a člověk se tam i více dozví o Lipníku n./B. Nyní už i pomocí videa, myslím tím TV zpravodajství je docela dobrý nápad, který na Vaších stránkách chybí. TV mají v Přerově i v Hranicích, proč tedy ne i v Lipníku n./B..Je to bezva nápad a přeji těmto lidem kteří tyto TV zpravodajství chystají hodně a hodně úspěchů i do budoucna.Také mají daleko pěknější fotografie oproti Vašim stránkám se to nedá srovnat.Nic proti Vám nemám , ale chcete vědět které stránky se nám více líbí tak to tu máte!!!!!. Myslím , že i v inzerci kterou pravidelně sleduji na (www.lipniknadbecvou.eu) zbytečně kritizujete a napadáte.To se mi zrovna od Vás moc nelíbí. Ale je to jen a jen Vaše věc. Jen mi to připadá dosti komické některé ty texty a myslím , že nejen mě , ale i ostatním lidem kteří tyto stránky pravidelně sledují. (www.lipniknadbecvou.eu) jsou skvělé a skvělé také zůstanou.

mějte se všichni fajn a ahojte. L.L.S.S. ......................... a stránkám a webu (www.lipniknadbecvou.eu) přeji hodně dalších úspěchů.
r.e.
Profil *
Co se týče te webkamery umístěné v ZENITU je to trochu nedomyslené. Nechápu k čemu to vlastně slouží,dle mého názoru k ničemu.
Pokud budu chtít se podívat na náměstí tak si tam můžu v poklidu zajít ne?.
J.Vinklář. Praha 2.
Profil *
Sleduji prvé stránky tedy stránky www.lipniknadbecvou.eu a bohatě mi stačí,protože nanich opravdu najdu vše co o mém rodném městě potřebuji.TV zpravodajství je velmi kvalitní a rád se naň dívám.Přeji jim hodně úspěchů i do budoucna.
J.Novotný (Napajedla 1338)
Profil *
sleduji prvé stránky www.lipniknadbecvou.eu a jsou super.I Vaše stránky jsou fajn ale ty prvé jsou opravdu lepší,jak v provedení tak i po stránce informativní.Také se mi líbí TV zprávy což je na Lipník n/B. dosti slušný výkon. fotogalerie je také o kapánek lepší nežly ty na které se semtam podíván u Vás.

www.lipníknadbecvou.eu držím Vám palečky......ahojte.
K.Pokorná N.Jičín Jiráskova 155
Profil *
mě osobně vyhovuji prvé stránky www.lipniknadbecvou.eu. jsou pečlivě připravované a dávám 1. za TV zpravodajství.....sleduji pravydelně. ahojte kluci šikovní.A pokračujte dál a dál.
W.Rosserw
Profil *
lepší jsou www.lipniknadbecvou.eu. (můj názor) a h o j
DaVit
Profil *
Tak, *eu je podla mňa omnoho lepšie. Čo sa týka vzhladu tak ja osobne by som stránku obtiahol boarderom, a dal preč ten rámček okolo nadpisu. Tiež sa mi zdajú boky stránok nadmieru preplnené. Keby sa toto spravilo tak je to úplne skvelá stránka! :)
Samozrejme je to len môj názor.
Anonymní
Profil *
:D :D :D :D :D :D
Anonymní
Profil *
www.lipniknadbecvou.eu jsou božské!!! A www.lipnik.info je HNUS.
Karla S.
Profil *
No přečetla jsem si pozorně celou tuto diskuzi, pročetla jsem si i stránky obou webů. Nejsem nějaká specialistka na programování apod, nějaký kódy a v čem to kdo dělá v tom se nevyznám. Jsem jen běžná uživatelka internetu a tak mohu se vyjádřit z uživatelského pohledu. Podle mě oba weby jsou zajímavé, ale mnohem lepším dojmem na mě zapůsobil web http://www.lipniknadbecvou.eu/ - takové příjemné prostředí, ovládání velmi příjemné, to kritizované menu se mě naopak líbí, to TV zpravodajství - to je jako fakt dělané amatérsky? Skoro bych tomu ani nevěřila, protože už jsem měla možnost zhlédnout různá zpravodajství i od profíků, a řekla bych že zpravodajství na http://www.lipniknadbecvou.eu/ se víc blíží profi úrovni. A jak jsem se dočetla v těch diskuzích, tak oni to asi fakt táhnou sami za své, tak to je fakt síla!!

Jinak z těch příspěvků, co jsem četla v diskuzích, lze vycítit ze strany http://www.lipnik.info/ takovou závist, spíš bych řekla, že se snaží napadat autora http://www.lipniknadbecvou.eu/, což se mi zdá nefér.

Nechci nikomu radit, ale jak jsem se dočetla, Lipník nad Bečvou je docela malé městečko, není tam těch webových stránek poněkud moc najednou? Zjistila jsem si, že zde ještě fungují oficiální stránky (jen tak mimochodem ty jsou spíše ostudou města...), a k tomu zde existují 2 nezávislé weby. Jen tak čistě mě napadlo, nebylo by vhodnější, kdyby se provozovatelé těchto dvou webů spolu dohodli a utvořili jeden pořádný fungující web? Třeba je to jen můj názor, ale možná by to bylo k prospěchu všech.

Hezký den přeje Karla S.
L.L.S.S.
Profil *
Já si naopak myslím že spojení obou webu by byl nesmysl a www.lipník.info by tak akorád slízl smetanu. a to by bylo fér,myslím že ne !!!!!!
J.Sovadina Znojmo
Profil *
Lipník má i oficiální stránky ale to je děs se naně podívat,neupravené,vše v jedné barvě,nekvalitní fotografie,nepřehledné,spíš bych řekl že dělají jen městu ostudu a to dosti velkou.Měli by se na radnici pánové nad těmito stránkami trochu zamyslet , neli je úplně zrušit.Jinak stránky www.lipnik.info jsou dobré ale stránky www.lipniknadbecvou.eu jsou daleko lépe zpracovány.A to TV zpravodajství je opravdu velmi kvalitní a držím těmto lidem palce a přeji jim hodně úzpěchů v dalších nápadech a provozování těchto super stránek.
Anonymní
Profil *
Tá prvá stránka s .eu doménou je otrasná, fakt sa divím že niečo tak hnusné dokáže niekto vôbec zverejniť. Tá druhá http://www.lipnik.info vizerá celkom solídne.
ty slavný anonyme :proš se nepodepíšeš
Profil *
Nevím kdes na to přišel že jsou prvé stránky otřesné ale je to jen tvůj názor. mě je naopak tyto stránky líbí moc a doufám že budou pokračovat.
s pozdravem Smiřický L.
Smiřický L.
Profil *
jen se chci omluvit za chybičky ale svůj názor neměním . www.lipniknadbecvou.eu jsou skvělé a skvělé také zůstanou.
Plaváček
Profil
Smiřický L.

Ano, jedná se skutečně o naprosto bezvadné a dokonalé webové stránky, jedny z nejlepších na internetu. A nic na tom nezmění ani fakt, že jsou nepřístupné, graficky podprůměrné, typograficky katastrofální, kodérsky naplichtěné, absolutně netisknutelné a navíc víceiodní a zdeiodní.

Ale to jsou fakt jenom drobnosti, které ani nestojí za řeč a mávnu nad tím rukou.
pro p. Plaváčka
Profil *
neřekl jsem že jsou stránky www.lipniknadbecvou.eu nejlepší ze všech,jen to že mi osobně se líbí tyto a ne ty info. nejsem programátor ani PC profík ale pouhýn okem vydím vzhled a kvalitu stánek www.lipniknadbecvou.eu.říkáte že jsou graficky podprůměrné,mi se zdá že jste podprůměrnej vy sám osobně.Přeji Vám pěknou neděli p. Plaváčku. Smiřický L.
Anonymní
Profil *
Pise "vidim"
JirinN
Profil *
Smiřický L: Píše se "vidím", ne "vydím" :)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0