« 1 2
Autor Zpráva
pro JirinN
Profil *
hledáme chyby nebo se tu máme dohodnou které stránky jsou ty lepší?
R.Růžička (H.Králové)
Profil *
Je to celé tady pořádná šaškárna.Nikdo nemůže tvrdit které stránky jsou ty nej.nej.Někomu je líbí web.lipnik.info někomu zase www.lipniknadbecvou.eu. Já dáván přednost webu stránkám www.lipniknadbecvou.eu Každej se snad může dívat na to. co se mu líbí více ne ? Nebo je to někde zakázáno? že o tom nic nevím.Jak říkám šaškárna prvního stupně.
J.Dolínek /Kostelen n./O.
Profil *
pánové o co tady vlastně jde. Je tato debata vůbec k něčemu dobrá a nutná. myslím že jsou i důležitější věci nežly kdo co má nejlepší na web.stránkách ne ? Přece každý člověk si může vybrat stránky které se mu líbí a nevnucovat něco so se líbí jen Vám.
David M.
Profil *
Také si myslím, že je to jen šaškárna, jak píše Růžička. Každému se líbí něco jiného. Programátoři budou zkoumat kódy, přitom vzhled ani obsah jim nic neřekne, běžný uživatel ocení přístupnost stránek, aby byly pěkně upravené, dost obrázků, navíc TV zpravodajství - perfektní... No nevím kdo to tady vůbec zadal a co si tím chtěl dokázat, ale já osobně se přikláním www.lipniknadbecvou.eu i když programátoři budou asi na tyto stránky blít, ale obsahově i vzhledově 1 podtražená!!!
P. Mesnerova
Profil *
mě se líbí stránky www.lipniknadbecvou.eu. proč? protože jsou pěkné,je zde hodně informací a také se mi líbí TV zpravodajství.ráda se naně podívám a tatím není problém že by něco nevungovalo nebo nešlo ztáhnout.je to OK. i nadále v této práci pokračujte.
s pozdravem. Mesnerova.
P. Mesnerova
Profil *
1. www.lipnik.info .................... slušné stránky
2. www.lipniknadbecvou.eu ...... slušné stránky ( o něco lepší )


Více ale sleduji ty prvé stránky tedy www.lipniknadbecvou.eu je zde více informací a i to TV zpravodajství mají skvělé.
To ale neznamená že stránky www.lipnik.info jsou špatné.Jen mi tam stále něco chybí,možná i ta úprava a nepřehlednost a nekvaltní fotky.

pouze názor jen můj.
Jodlík Karel Brno venkov
Profil *
www.lipniknadbecvou.eu dle mého názoru vede (pěkné provedení,foto, TV-spoty atd.)
Anonymní
Profil *
Pane Smiřický, myslím, že nevíte kdo je Plaváček a to vysvětluje i to proč považujete www.lipniknadbecvou.eu za povedené.
pro Anonyma
Profil *
(Plaváček) p. Miloslav Lešetický ...................... člověk jako každý jiný ne? nebo někdo extra?
Smiřický L.
Profil *
dle mého názoru stránky www.lipniknadbecvou.eu jsou více jak povedené. přeji krásnou neděli.ahojky.
Smiřický L.
Profil *
Ještě můžu dodat ,že p. (Miloslav Lešetický) Webdesigner je duchovní otec projektu MODERNÍ WEB. je to machr to jste chtěl slyšet?
ale pořád nechápu proč by www.lipník.info mělo být pro mne lepší než www.lipniknadbecvou.eu..............ahojky zase někdy příště jo?
quinux
Profil
Smiřický L.
ale pořád nechápu proč by www.lipník.info mělo být pro mne lepší než www.lipniknadbecvou.eu

Řekl bych, že lipnik.info je podstatně přehlednější než ten (nejspíše váš) lipniknadbecvou.eu. Ty nadpisy u vás třeba vypadají hrozně a dost špatně se mi čtou a to neustálé obnovování webkamery mi na titulní stránce teda moc nesedí.
pro : quinuxe
Profil *
Nevím o jakých nadpisech mluvíte, ale co se týče textu , tak já ho tedy vidím čitelně i přesto , že nevidím na levé oko.Pokud se Vám texty čtou špatně , tak buď máte špatný monitor nebo vy nevidíte ani na jedno oko a měl byste navštívit co nejdříve očního lékaře.
Ani já ani mé děti si na text na těchto stránkách nestěžují.Rád bych také věděl jaký byste si představoval text , aby Vám bylo vyhověno.Prostě svůj názor na stránky www.lipniknadbecvou nezměním , protože jak pořád dokola říkám jsem s nimi velice spokojen.Vám se líbí www.lipnik.info , mě zase wwwlipniknadbecvou.eu mějte se fajn a přeji hezký zbytek nedělního dne.

s pozdravem Smiřický L.
Smiřický L.
Profil *
a dál se už o těchto stránkách dohadovat nemíním ahojte všichni. je to pořád dokolečka dokola a o ničem.
quinux
Profil
Smiřický L.
Já neříkám, že máte ten web měnit, to je vaše věc co si s ním provedete. Jen se vám tu snažíme říct názor a dát vám rady jak ho zlepšit, když ale nemáte zájem o rady je to váš problém a vás to bude stát návštěvníky.

Pokud se Vám texty čtou špatně , tak buď máte špatný monitor nebo vy nevidíte ani na jedno oko a měl byste navštívit co nejdříve očního lékaře
Nepsal jsem nic o textu psal jsem o nadpisech resp. o nadpisech v seznamu článků (špatně jsem se vyjádřil, omlouvám se). Velikost písma, tučnost podtržení a orámování těchto nadpisů a malé mezery mezi řádky působí u těchto nadpisů dost nepřehledně.
mestolipnik
Profil
Takže teď jsem se dozvěděl, že se tady živě diskutuje o webu který spravuji - http://www.lipniknadbecvou.eu/ - takže kdo chcete chválit, můžete chválit mě, kdo mi chcete sypat popel na hlavu, tak si poslužte.

K tomu co napsal quinux: Velikost písma, tučnost podtržení a orámování těchto nadpisů a malé mezery mezi řádky působí u těchto nadpisů dost nepřehledně.
Díky za typ, už jsem to trochu jinak upravil můžete se na stránky podívat, jestli je to lepší?

Jinak pro všechny světaznalé odborníky chci říct, že web je dělán v FP2003, takže je mi jasné, že kritici FP se teď na mě vrhnou ze všech stran. Ale prosím vás, když už budete kritizovat, buďte konkrétní, co je špatně a proč je to špatně. Jako diskuze všeobecného typu co se lze na těchto diskuzích dočíst, že FP je nanic apod. tak to neberu. Díky předem.
quinux
Profil
mestolipnik
Bez toho orámování a podtržení je to rozhodně lepší ;o)


Jinak pro všechny světaznalé odborníky chci říct, že web je dělán v FP2003
Nezáleží v jakém editoru je web vytvořen, záleží na schopnostech kodéra a nemluvím ani o faktu, že v FP se netvoří grafika a kód já z principu nehodnotím ;o)
HeWeR
Profil
J.Vinklář. Praha 2.
J.Novotný (Napajedla 1338)
K.Pokorná N.Jičín Jiráskova 155
W.Rosserw
DaVit
J.Sovadina Znojmo
ty slavný anonyme :proš se nepodepíšeš
Smiřický L.
pro p. Plaváčka
Anonymní
L.L.S.S.
R.Růžička (H.Králové)
J.Dolínek /Kostelen n./O.
David M.
P. Mesnerova
Jodlík Karel Brno venkov
pro Anonyma
pro : quinuxe

Demence, která mě velmi pobavila. Něco takového se nevidí každý den. Obávám se, že autor je hodně velký "opičák" :o)
mestolipnik
Profil
quinux
Teď jsem ještě změnil barvu té čáry, pokud budete tak hodný a ještě se na to kouknete jestli by to tak mohlo být. Díky moc
quinux
Profil
mestolipnik
Které čáry?

Jinak si projděte co psal třeba Plaváček on to tak trochu zhrnul. I když třeba dost ostře, ale z toho si zas hlavu nedělejte ;o)
Anonymní
Profil *
www.lipnik.info - žádna sláva, málo fotek, těžký hledání........ prostě průměrný hodnocení

www.lipniknadbecvou.eu - moc hezký stránky, široká informovanost, spousta fotek, TV reportaží.....
Nevím kdo je správcem těchto stránek, ale město by si mělo vzít přiklad......[img][/img]
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0