Autor Zpráva
Enriqo
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Pozrite si: www.webgrafik.sk .

madeinswish
Wan-To
Profil *
Celé stránky udělané ve Flashi.. Tomu bych se raději vyhnul. Ale mají alespoň pěknou grafiku.
Hanz
Profil
Enriqo
Hezké jen:
>>> Na odkazy se nedá kliknout(myslím ty best-links)
>>> Proč je pod tím Kniha návštěv a to druhé (nespomenu si jak se to jmenuje). Myslím tím proč je to od BlueBoard, když to jde krásně udělat ve Flashi?
>>> Počítadlo ti nepočítá nové návštěvníky, ale jen reload stránek! (zvýšil jsem ti návštěvnost o 30 :o))
mgiel
Profil
odstranil bych ten blbej sampl z ejay dance ....vim ze ti to mozna bez toho prijde chudý ,ale mě tu hraje jako ostatním normální hudba :)
Enriqo
Profil *
Stránku mám u hyperlink.sk (cz). Bohužila som zvolil platformu asp a ten email formulár neviem spojazdniť vo flash-i. Od priateľa som si požičal funkčný email formulár, ale u mňa to nefungovalo. Podpora zo strany hyperlink.cz je nullová, takže musím sa uspokojiť s tým od "bb". Dokonca nefunguje ani predprípravený formulár od hyperlink.cz (skúsil som v html). Poradte.

Tie línky už mám opravené ale chcem ešte na tom popracovať.

Zvuk som zrušil lebo aj mne vadilo :).

Počítadlo je priamo od hyperlink a skutočne zaráta každý reload. Ale zas, keď na moju stránku príde niekto potom už kliká len vo flash-i.

Stránka je komplet robená vo swishmax a okrem tej jednej bitmapy na pozdí je celá z tvorená krivkami (tie malé jpg-čka nerátam). Ked tu bitmapu odstránim tak stránka má niečo cez 30kb.

S tým email formulárom keby mi niekto vedel poradiť bol by som vďačný (umiestním naňho odkaz) (prípadne aj s návštevnou knihou - mám tiež pripravenú ale nefunguje).

email: enriqo@orangemail.sk
Davids
Profil *
Grafika - nádhera - vzhledově si mi to moc libi
Davids
Profil *
radeji bych tam nedaval hudbu
Anonymní
Profil *
onicom
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0