Autor Zpráva
scarab
Profil *
Ahoj všichni.
Opět nadešel čas změny mého webu... chtěl bych tedy poprosit dobrovolné zájemce o kritiku mého nového webu:

http://www.scarab-music.com/test/

Děkuji všem za názory! Není to ještě finální podoba, ale už se to pomalu blíží.
tomikimot
Profil
Jej, moc se mi líbí. Skoro jsem nevěděl co napsat.
Ale přeci:
na tom menu menu mi něco vadí, oproti ostatnímu dost strohý AND na první pohled jsem ho nezaregistroval, když jsem odroloval k obsahu
text je málo kontrastní, oči moje
Toť asi vše.
Petr2
Profil *
Zajímavej design i ta barva a k tomu menu se taky přidám, moc splývá s celkem...Když už skládáš muziku, bys tam měl mít nějakou fotku "z akce" a né jenom samý detaily do kamery...Hudba nejde stáhnout, abych mohl posoudit...Jinak kódování utf-8 dobrý, ale to xhtml 1.1 špatný (text/html). Není stejně poslední, jestli chceš být in...
tozi
Profil
nič moc všetko na stránke splýva, napriek snahe davam tak 2 z 10, text je málo kontrastný z podkladovými farbami,výsledok nečitateľný text ako spomenul tomikimot
shamania
Profil
Ahoj scarabe :) No kdybych tě neznal, tak bych to asi i pochválil, ale vim, že máš navíc.. tady to mi přijde jako takový nepovedený pokus o umělecký, ale dostatečně funčkní a přehledný web.. no podle mě se to nepovedlo.. To měnu je opravdu "suché" a nevýrazné.. a i zbytek stránky je takový nemasný neslaný.. :-/
Anonymní
Profil *
me prijde cerna na svetle oranzove citelna docela dobre, nevim no :) na menu jeste mrknu, treba me k tomu neco napadne. menit asi budu uz jen fotky, protoze se zbytkem jsem stravil tak dva mesice tvrdy prace. diky za komentare lidi!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0