Autor Zpráva
Romanticka
Profil
fotoatelier

Prosim o kritiku designu.
tozi
Profil
celkom spoko len v hornom menu uprav farbu pisma trocha splýva
Nox_lbc
Profil
Jednoduché, pěkné, nahoru v menu bych to trochu graficky vylepšil .. nějaké pěkné záložky třeba, když už ;-)
moskyt
Profil
Romanticka

Pekne, jednoduche, decentni...

- ten spodni stin pod patickou mi nejak nesedi, rovnez text v paticce
- v bocnim sloupci zluty prouzek pod sluzbami bych nejak dal i pod pracovni dobu aby to melo stejny styl
- obrazek fotoaparatu, pokud se nepletu tak se jedna o starsi analog. zrcadlovku, dal bych tam nejaky novy digital... Nikon D200, Canon 20D... atd.
Railbot
Profil
Nadpis Služby je nucen být vpravo kvůli obrázku foťáku, ale i tak bych nadpis Pracovní doba zarovnal doleva. Na mě to takhle působí nepřirozeně.
Lexter
Profil
mě se moc nelíbí to vysubutý pozadí (do čtverečku) vlevo nahoře
Romanticka
Profil
v bocnim sloupci zluty prouzek pod sluzbami bych nejak dal i pod pracovni dobu aby to melo stejny styl
ten zluty prouzek je jako hover


obrazek fotoaparatu, pokud se nepletu tak se jedna o starsi analog. zrcadlovku, dal bych tam nejaky novy digital... Nikon D200, Canon 20D... atd
nic lepsiho free nebylo. Je to jen ilustracne, ze se jedna o vem, kde bude neco o foceni...
Petr2
Profil *
Ten název Fotoatelier Plus bych udělal hezčím fontem, ale asi to budeš mít jako klikací logo. Je pravda, že ta prac. doba by mohla mít nějaký barevný background, ať to tak nezapadá do té šedi...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0