Autor Zpráva
Lexter
Profil
Všichni asi víte, že jsem tak trochu jetý na minimalistický design a že jsem se spíše vrhl na zlepšování se v grafice, než na programování a kódování. Tak bych uvítal vaši kritiku na tento návrh. Nedala mi moc práce, asi mě políbila můza. Ale jsm si jistý, že to chce ještě hodně vychytat, zvláště navigace se mi ještě nelíbí. Díky za vaše případné rady a kritiku.

http://www.lexter.yw.sk/ukazky/tatoo/
Lexter
Profil
Logo bude mít nejspíš jiný font, něco digital, takhle mi to tam teď moc nesedí
Railbot
Profil
Jsou tam zbytečnosti ohledně grafiky a jako web by to nebylo moc použitelné. Více místa pro obsah a méně grafických fičurinek.

- zbytečně velké menu (navíc dole)
- stíny a přechody po okrajích
- pro samotný obsah (text, informace) málo místa
- moc malé obrázky v galerii
- místo pro nadpis v "obsahu" malé

+ ta postavička se mi líbí :-)
Lexter
Profil
Takže já mám pár výhrad, k tomu co jsi mi napsal, stránky jsou dělané pro firmu, která tam bude chtít asi jen tak 5 vět a jinak tam chce jen obrázky a spoustu grafických fičurinek :D

jediné co mohu změnit, je navigace a to změním rád, ale ještě bych ji chtěl trochu promyslet.
Lexter
Profil
A v galerii budou jen náhledy :) To by snad mohlo kdekomu dojít :)
Railbot
Profil
Lexter
Tak to jsi nenapsal, že firma, tam chce to a to. Na to máš upozornit, abych se to nevytýkalo zbytečně, když je to tam správně ;)
Lexter
Profil
Aha, promiň, někdy prostě něco uplichtím a hned si to chci nechat ohodnotit a zbrkle. No jo to jsem celý já :)
Railbot
Profil
Lexter
V poho. To jen aby tak nedošlo k nedorozumění, že já ti tady kritizuju něco, co na webu má být a nevím o tom a tak dále. Proto je lepší hned v úvodu upřesnit, že to a to tam má být, jde mi o hodnocení spíš toho a toho. Více konkrétně pro příště :)
Lexter
Profil
Jistě, ponaučení :)
tozi
Profil
moc pekne ten font zmen určite, ale veľmi červené na moj vkus, to menu y bolo lepšie hore, a žeby malo byt menšie už bolo napísané.postavička je fakt super :),ale ako hovorím, veľmi červená stránka, červená je veľmi agresívna, tak tam primiešaj viac nejakej inej. inak spoko :)
509
Profil
graficky sa mi to nepaci...Je to hlavne nesurode a posobi to pozliepane.. Naviam mam silny pocit, ze tu postavicku som uz niekde videl, cize neviem ako je to tam s autorskym pravom... ale to obidem...

vsetko je tam masivne, hrube... najviac tlcie do oci to ramovanie okien
Petr2
Profil *
"Červená se line záře..." Je jí tam až moc, špatně se v tom vyznává a ta kreslená dívka není podle mě moc pěkná. Celkově to na mě nepůsobí jako tetovací salón...
A máš chybku v názvu o autorských právech - "Coypright"
Je to jenom obrázek, zajímal by mě pak ten zdroják.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0