Autor Zpráva
JAMAs
Profil *
Ahoj.
Mam prosbu ohledně stránek www.pitbull.webz.cz a to takovou, že rád uvítám vaše názory na zlepšení uvedených stránek a vaše názory na ně vůbec.
Díky
wimstr
Profil
Na první pohled to vypadá docela zajímavě ale:

- Zdá se my dost zbytečné že při kliknutí na hlavičku se otevře index v novém okně
- nebylo by od věci dát do zaávorky k stránkách o Amerických Pit Bull Teriérech. (APBT) ne každému je jasné co to je

Graficki i obsahově se mi to zdá dobrý....
Nox_lbc
Profil
Pěkný, graficky lehce pod průměrem (myslím pod průměr dnešního moderního blejskajícíseho designu ;-) ... vypadá to, že tam jsou kvalitní informace, co víc si přát ... jen bych trochu upravil formátování textu článku, špatně se to čte ... (větší mezery mezi řádky, větší mezera mezi odstavci) ... 8/10
ppooler
Profil
Nebudu to nijak rozvádět- web to je velmi dobrý...
Petr2
Profil *
Graficky slušný, určitě užitečný informace, ale ten zelenej background v menu mně tam nějak nesedí...Třeba bych tam dal tu tm. oranž., co je v nápisu "Novinky na Pit Bull's webu". Jinak zdroják, no, je to tabulkovej layout a není to nějak složitá stránka. Navíc deklaruješ doctype strict, tak to už vůbec. Máš tam moc breaků <br> a volných mezer "&nbsp" (použij text-align nebo padding). A navíc máš meta tagy i v textu ukončený stylem xhtml (nepárový), ale to ti asi vysypal nějakej generátor.
24k
Profil *
Po kodove strance je to slabe, po graficke jeste horsi. Neni tam absolutne nic bo by me zaujalo, az na ten nazev webu, kde jsem mohl predpokladat nejake hnuti SkinHEads nebo bojove plemeno psu. Mrknul jsem se, a vim ze se tam uz nikdy nepodivam.


Velice slaba prace. 3 / 10
JAMAs
Profil *
For 24k:

Výše uvedení s tebou zrovna moc neshouhlasí. Tvůj postoj ke stránkám je moc průhledný. Kritizuješ něco čemu nerozumíš, ale to neví web, ale jak jsi to nazval ty sám "bojové plemeno". Já bohužel žádné takové neznám. Něco pro Tebe http://www.predsudky.cz/


Jinak ostatním moc děkuji za připomínky !!
24k
Profil *
Kritizuji zcela jasne tvuj web. To ze se mi nelibi jeho obsah je az vec druha. Grafika je slaba a kod je take velice prumerny. Muj postoj ke strankam pruhledny neni a ani byt nesmi. Jsem za to totiz placeny ( programator/koder/webdesigner). Tak bud tak laskav a trosku sklop hlavu a podivej se k lidem co to skutecne umeji.
JAMAs
Profil *
A můžeš mi ukázat nějakou ukázku tvé práce jako člověka který to umi? Ono ne každému se musí líbit moderní vzhledy webů. Dle mého přeplácaných. Možná jsi to nepochopil, ale u mých stránek jde převážně o obsah.
Kritizuješ zcela jasně web? :-) Ano, tato tvoje věta o tom jasně vypovídá:" Neni tam absolutne nic bo by me zaujalo, az na ten nazev webu, kde jsem mohl predpokladat nejake hnuti SkinHEads nebo bojove plemeno psu. :-)
Giuliano
Profil *
24K

obsah je velmi kvalitni, hlavne cast - clanku a rad. Ale to ty nepochopis, protoze jsi zakomplexovany syndromem tv Nova, ktera z techto bajecnych zvirat udelala zabijaky malych deti. Dokazi si te predstavit jak takovy pes jde proti tobe a ani se na tebe nepodiva a uz jdes po druhe strane chodniku.

A proto te to nezaujalo.

Graficky je to dostacujici pro takovy web a kod se da napravit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0