Autor Zpráva
zimmi
Profil
Zdravím diskusi,
rozhodl jsem se pro redesign blogu, a potřebuji vědět, jestli se vůbec povedl. Proto se prosím mrkněte na http://www.zimmi.cz/screen2.png a hodnoťte.

PS: Bohužel jsem musel udělat screen stránky s minimem obsahu, aby byla vidět i patička.
Railbot
Profil
No. Skoro nic tam není. Na můj vkus málo barev, černobílá už je z módy. Hlavička zbytečně vysoká. Zabírá příliš místa na obrazovce. Tlačítko hledej bych nějak upravil, nezapadá tam.
Mimochodem, není to s tou přístupností a použitelností naopak?
zimmi
Profil
Skoro nic tam není... jo, o něco takového jsem se snažil. Ať tam toho moc není, ale působí to příjemně.
Málo barev? Přesně tak, jsou tam tři (možná čtyři, ještě nevím), a perfektně mi stačí.
Hlavička zbytečně vysoká? Nevím, má asi 250 pixelů, nepřijde mi to moc. Ale tohle už ani neřeším, to slyším o každé hlavičce, takže jedním uchem tam, druhým ven.
Tlačítko stylovat nechci, dělá to občas koniny a mně v Opeře vyhovuje takto. Ostatním taky nechci nutit nějaký svůj "custom look" :o).

Přístupnost x použitelnost? Co já vím, je to už dlouho.
Dero
Profil
zimmi: Vymazáno.
HeWeR
Profil
zimmi
No IHMO ten design, který je teď je mnohem lepší a už jsem si na něj celkem zvykl. Proč chceš každého půl roku měnit design?

A jinak souhlasím s Railbotem. Barvy - moc smutné, jak na pohřeb. Hlavička - velká, nezajímává, jen přechod, nudná. Hledej - není zde jedinný důvod, proč to neudělat tak, aby bylo stejně vysoké jako ten input vedle.

Ať tam toho moc není, ale působí to příjemně.
Podle mě ne.

…a perfektně mi stačí.
Proč si tedy žádal o hodnocení? :o)

dělá to občas koniny
Nedělá.
zimmi
Profil
HeWeR: HeWeR: Díky, vypadá to, že asi zůstanu u té prostřelené hlavy :o).
Knopi
Profil
Co zkusit vyladit design nějakým zimním motivem s modrými odkazy? Konec konců, k tvému niku i názvů by se to parádně šiklo. Mohlo by to být zajímavé, když by si sladil barvy. Upřímně se mi design moc nelíbí, ta jednoduchost by nevadila, ale ty barvy opravdu nejsou moc dobré, i když já jsem ten poslední kdo by to měl povídat. :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0